Lithium Finance (LITH), Blockchain Araştırma Verilerinde Blitz Labs İle İşbirliği Yapacak

Lithium Finance, ekosistemindeki bilgelik arayanlardan biri olacak Blitz Labs ile ortaklığını duyurmaktan heyecan duyuyor.

Lithium Finance, Blitz Labs ile ortaklığını duyurmaktan heyecan duyuyor. Bu sınır ötesi blockchain danışmanlık firması, start-up blockchain projelerine yatırım yapan araştırmaya dayalı bir fon olan Ellipti Ventures altında çalışıyor.

Bu ortaklık, Blitz Labs’ın sektördeki profesyonellerin bilgisinden faydalanması ve araştırma amacıyla ilk elden veriler elde etmesi ve veriye dayalı bir pazara giriş (GTM) stratejisi geliştirmesi için fırsat sunacaktır.

  • Kore merkezli blockchain danışmanlık firması, Lithium ekosistemindeki bilgelik arayanlardan biri olacak.
  • Lithium, araştırma ve danışmanlık amaçları için blockchain verileri ve iç-görü sağlamak üzere Blitz Labs’ın belirlenmiş veri Oracle’ı olacak.
  • Bu ortaklık, Lithium Oracle’ın çok yönlülüğünü ve çeşitlendirilmiş bir Lithium ekosistemi oluşturmaya olan bağlılığını sergilemek için mükemmel bir örnektir.

Lithium

Bir bilgelik arayıcı olarak Blitz Labs, blockchain teknolojisi ve diğer birçok alanda uzmanlaşmış geniş bir kurum ve kişiler listesinden oluşan bilgelik düğümlerinden sorular soracak ve iç-görü alacak. Blitz Labs ve diğer bilgelik arayanlar, bu bilgelik düğümlerinden ilk elden bilgi alacaklar. Lithium’dan gelen tüm bu verilerle, Blitz Labs gibi bilgelik arayanlar araştırma bulgularını daha da geliştirecekler.

Lithium – Blitz Labs ortaklığı, Lithium veri Oracle’ının ne kadar çeşitli olabileceğini gözler önüne seriyor. Lithium’un kullanımı yalnızca finansal amaçlarla sınırlı değildir, aynı zamanda akademik ve araştırma gibi çok çeşitli potansiyel ortamlara da uyum sağlayabilir.

Lithium Finance’in kurucu ortağı David Lighton, bunu şöyle açıkladı:

“Kendim de bir bilim insanı olarak, araştırma ve çalışma söz konusu olduğunda kesin ve ilk elden verilere sahip olmanın öneminin tamamen farkındayım. DMI mekanizmasının yardımıyla, bilgelik düğümleri ve bilgelik arayanlar arasındaki etkileşimler yoluyla Blitz Labs gibi araştırmacılara veri ve bilgi iletilebilir. Blitz Labs’ın gelecekteki araştırmaları için bu yenilikçi yaklaşımı benimsemesinden memnunum.”

Blitz Labs CEO’su John Kwak ise şunları söyledi:

“Son zamanlarda, özellikle blockchain pazarı gibi erken pazarlarda, farklı sektörlerden çeşitli ve henüz örgütlenmemiş veri türlerine duyulan ihtiyaç giderek artıyor. Sürekli değişen bu pazarda doğru bir şekilde yer edinmek için, güvenilir bir kaynaktan farklı veri türlerini hızlı ve doğru bir şekilde almak önemlidir. Lithium Finance ile ortaklık, üstün stratejilerin oluşturulmasını teşvik edecek verilere kaynak sağlayacaktır.”

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Fan Token

Piyasa Değeri Sıralamasına Göre İlk 5 Fan Token’in Analizi

Binance, Kripto Piyasalarını Hiçbir Zaman Manipüle Etmediğini Açıkladı