içinde ,

Lithium Finance $LITH 2021 Yılı Genel İnceleme

Lithium Finance’in 2021 yılı için paylaştığı incelemesini Lithium Finance ekibinin diliyle sizlerle paylaşıyoruz.

Tatil sezonu yaklaştıkça ve yeni yıl hızla yaklaşırken, geçtiğimiz birkaç ay boyunca aldığımız tüm destek ve geri bildirimler için topluluğa teşekkür etmek istiyoruz. Temel gerçekleri elde etmek için kitle bilgeliğini ve tescilli teknolojiyi kullanan bir 1.taraf veri oracle’ı oluşturmak zorlu ve ödüllendirici oldu. Önümüzdeki haftalarda sadık topluluk üyelerimizle ürünümüze daha fazla ışık tutmak için sabırsızlanıyoruz.

Lithium Finance

Pantera ve Hashed’i içeren yüksek profilli bir yatırımcı listesinden 7,6 milyon dolar toplamaktan, kripto ve NFT alanındaki bazı önde gelen protokollerle uzun vadeli, yüksek değerli ortaklıklar kurmaya kadar, 2021 yılı için ivme hızlıydı ve bu hızın 2022 yılına kadar artmasını bekliyoruz.

2021 yılı için iş ortaklığımızın öne çıkan özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • Halka arz öncesi varlıkların türevleri hakkında fiyatlandırma bilgisi sağlamak üzere merkeziyetsiz türevler için bir Katman-2 DEX olan Injective Protocol ile işbirliği; böylece Injective protokolündeki tüm özel varlıklar için fiyat keşif sürecini iyileştirir.
  • Onboarding Pantera, Hashed & OKEx için Bilgelik Düğüm ekosistemi, kripto projeler üzerinde fiyatlandırma bilgi sağlayacaktır. Onlarca yıllık yatırım ve finansman deneyimleri göz önüne alındığında, ekosistemimizde bunun gibi yüksek profilli kurumların olması, doğru ürünü oluşturduğumuzun birçok doğrulamasından biridir.
  • Bazı yüksek değerli ve nadir NFT’lerini fiyatlandırarak Palm NFT Studio‘ya destek oldu. NFT’lerin 2021’deki kayda değer büyümesi göz önüne alındığında, teknoloji ve eğlencenin kesişiminde çalışan önde gelen NFT Studio’lardan biriyle ortak olmaktan memnuniyet duyduk. Bu ortaklık, NFT alanındaki Lithium Finance için pek çok ortaklıktan biri olacak ve likit olmayan varlık fiyatlandırmasının önemini ve ihtiyacını vurguluyor.
  • Alameda Research ile kripto alanında faaliyet gösteren lider bir nicel ticaret şirketi olan Alameda Research’e özel sermaye ikincilleri hakkında fiyat bilgisi sağlamak için ortaklık kuruyoruz.
  • Kripto kredi verenleri itibari para ekonomisinden kredi alan KOBİ’lere bağlayan bir protokol olan CredFi ile işbirliği yürüttük. Bir Bilgelik Arayıcı olarak Lithium ekosistemine katılarak CredFi, platformlarında kullanılan teminatlarla ilgili fiyatlandırma bilgilerine erişim sağlayarak kredilerin doğru bir şekilde değerlendirilmesini ve etkin risk profili yönetimini garanti eder.

Hareketli Yeni Yıl

2021 yılı için belirlediğimiz birçok kilometre taşına ve hedefimize ulaştık. 2022’ye baktığımızda, bu ivmeyi sürdürmek ve Wisdom Node topluluğumuzu genişletmemizi sağlarken kripto ve NFT alanındaki önde gelen protokollerle daha fazla ortaklık kurmak için çok çalışıyoruz.

Lithium Finance’in kurucu ortağı David Lighton şunları söyledi:

Official Linkler:

Website / Telegram / Twitter / Litepaper / Medium / Linkedin / YouTube

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

MES tarafından yazıldı.

Göztepe ($GOZ) ve Valencia ($VCF) Fan Token’ları Paribu’da Listeleniyor

Kriptopara

28 Aralık 2021 SushiSwap (SUSHI), Polygon (MATIC) ve Solana (SOL) Teknik Analizleri