içinde ,

Lithium Finance Güncellemesi

Lithium Finance’deki yeni gelişmeleri takipçilerimiz ile paylaşmak istiyoruz. Son güncellememizden bu yana çok şey oldu ve bu yeniliklerin topluluğumuzdaki kafa karışıklığını gidereceğini umuyoruz.

Ürün Ekibi ve Yol Haritası Güncellemesi

Yetenek, Lithium’daki en önemli değerlerden biridir. Bu nedenle bu projeyi geliştirebilecek yeteneklere yatırım yapmaya devam ediyoruz. CEO Kelvin Lam’ı işe aldıktan sonra, Silikon Vadisi’nde yerleşik yeni teknolojiden sorumlu başkanımız Ryan Au’nun aramıza katılmasından da büyük mutluluk duyuyoruz. Ryan, finansal ürünlerde ve kapsamlı teknik ve liderlik deneyimine sahip. Ryan’ın yakın bir zaman içerisinde size yeteneklerini ispatlayacağından adımızın Lithium olduğu kadar eminiz

Ryan’a ek olarak Lithium’u geliştirmek için çalışacak yeni teknik personeller de işe aldık. Ekibi birkaç hafta içinde topluluğa tanıtmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yakında olayların zaman çizelgesini içeren, güncellenmiş bir yol haritası yayınlayacağız. Bu yeni yol haritası, Testnet ve Mainnet’in ne zaman yayınlanacağını planladığımızı da gösterecektir.

Lithium 2021 ve 2022 Yol Haritası
Lithium 2021 ve 2022 Yol Haritası

Ekip Güncellemesi

Aralık ayında, Kelvin Lam’ın Lithium Finance CEO’su olarak atandığını duyurduk. Kelvin, teknoloji, yatırım bankacılığı, oyun, kripto projeleri ve daha pek çok alanda onlarca yıllık deneyime sahip bir uzman. Kelvin’in Lithium Finance bünyesine geçmesi için şubat ayını beklememiz gerekecek. Onun hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, ilk AMA’sının (bana her şeyi sor) transkriptini okuyabilirsiniz.

David Lighton, Lithium Finance’in kurucu ortağı olarak kalmaya devam ediyor. Kuzey Amerika ve Avrupa’daki kapsamlı deneyimi ve ağı göz önüne alındığında David, bu bölgelerde Lithium’un iş geliştirmesini yönlendirmeye devam edecek.

Bu sırada Kelvin, Asya’da bulunacak ve dünyanın belirli bölgelerindeki ürün geliştirmelerini ve iş genişlemelerini denetleyecek.

Stake Öncesi Güncellemesi

Stake öncesi programımız için ödül talebi, 2022 yılının ilk çeyreğinde (yani Mart 2022) başlayacak ve aynı zamanda programın sonu olacak.

Başlangıçta yapılan plan itibari ile stake öncesi ödüllerin Mainnet açılışı ile birlikte aktif hale gelmesi hedefleniyordu. Lithium Finance ekibi ise olası bütün plan değişikliklerine karşı bu hedefe 2022’nin ilk çeyreğinde ulaşarak plana sadık kalmak istiyor

Gelecekte herhangi bir stake girişiminde bulunacağımız zaman, duyuruları önceden yayınlayacağız.

Bu güncellemenin topluluğumuzdan gelen devam eden soruların bazılarına yanıt vereceğini umuyoruz. Ürünü yıl içinde piyasaya sürmenin yanı sıra hedefimiz, sadık topluluk üyelerimize mümkün olduğunca şeffaf ve açık sözlü olmaktır. Her zaman olduğu gibi, lütfen herhangi bir sorununuz veya endişeniz olduğunu zaman bizimle Telegram üzerinden iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ürünümüz ve yeni teknik ekibimiz hakkında topluluğa daha fazla bilgi vermeyi dört gözle bekliyoruz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Ömer Burak Göktaş tarafından yazıldı.

Yıldız Teknik Üniversitesinde 4. sınıf Mekatronik Mühendisliği öğrencisi. 2020'de kripto para piyasalarıyla tanışmasından beri araştırıp inceleyen, özellikle blockchain teknolojisini ve geleceğimize yaratacağı etkiyi anlamaya yoğunlaşmış biri.

Dogecoin, DOGE

Tesla, Dogecoin ile Ödemeleri Kabul Ediyor

Tether, Ethereum Blockchain’inde Yaklaşık 160 Milyon Dolarlık USDT’yi Dondurdu