içinde , ,

Lithium Finance’den Etkileyici Wisdom Node Performansı

Lithium Finance

Ekip bu ay ulaştıkları önemli bir dönüm noktası hakkında bir güncelleme yaptı. Lithium Finance topluluğuna 200’den fazla yeni Wisdom Nodes ekledi!

Lithium Finance, gerçek dünyadaki varlık yatırımı ile DeFi arasındaki en önemli eksik halkalardan biri olan zincir üstü bir veri oracle’ını oluşturuyor. Lithium protokolü, halka arz öncesi hisse senetleri, özel sermaye ve çok daha fazlası gibi değeri zor olan varlıkları fiyatlandırmak için toplu zekadan yararlanacak.

Lithium Finance, bir dereceye kadar, aşağıdakiler arasında bir pazar yeri işlevi görecektir:

  • Wisdom Seeker /Bilgelik Arayanlar (fiyatlandırma bilgisine ihtiyaç duyan kişiler/kuruluşlar) ve
  • Wisdom Nodes /Bilgelik Düğümleri (likit olmayan varlıklar hakkında bilgi sahibi kişiler/kuruluşlar)

Herkese açık beta testi yaklaşırken platformda bu iki paydaşın yeterli dengesini korumak hayati önem taşıyacaktır.

Lithium Finance- Wisdom Nodes

Bu yılın başlarındaki ilk lansmandan bu yana, Wisdom Seeker olarak Lithium Finance’e çok sayıda yüksek profilli DeFi, NFT ve Kripto ile ilgili proje eklendi. Yakın zamanda odağı Wisdom Nodes alımına kaydırdılar. Şimdiye kadar NFT’ler, Oyun, Kripto Para Birimi, Halka Arz Öncesi varlıklar ve daha fazlası gibi alanlarda 200’den fazla Wisdom Nodes işe alındı.

Lithium Ekibi, daha geniş TradFi ve DeFi topluluğu genelindeki büyük ilgiye dayalı olarak ana ağ lansmanından önce 1.000’den fazla Wisdom Nodes elde edeceğinden emin. Önümüzdeki haftalarda Wisdom Nodes hakkında daha fazla içgörü ve profil paylaşılacak.

Lithium Finance Hakkında

Lithium Finance, özel, likit olmayan varlıklar üzerinde kesin ve zamanında fiyatlandırma sağlayan ilk toplu istihbarat fiyatlandırma oracle’ıdır. Doğru bilgi sağlayan analistleri ödüllendirir ve yanlış fiyatlandırma verileri sunanları cezalandırır. Sonuç olarak, Lithium kullanıcıları, halka arz öncesi hisse senetleri, özel sermaye ve diğer likit olmayan varlıklar gibi değeri zor olan tüm varlıklar için etkili bir şekilde fiyatlandırma elde eder.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

MES tarafından yazıldı.

DeXe Network

DeXe Network (DEXE) Nedir?

Theta Network, Metaverse’yi Güçlendirmek İstiyor