içinde ,

Lithium Finance: CEO Kelvin Lam

Kelvin Lam’ın Lithium Finance Chief Executive Officer (CEO) görevine resmen başladığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kelvin Lam, stratejik yatırımları ve kurumsal finansmanı denetlediği, Hong Kong’da listelenmiş beş şirketten oluşan bir grupta Direktör olarak yıllarını geçirdikten sonra Lithium Finance’e katılıyor.

CEO rolünde Kelvin, özel varlıklar için toplu istihbarat fiyatlandırma kahini olma misyonumuzu yerine getirmek için Lithium Finance’in CTO’su Ryan ile birlikte çalışarak genel projeyi denetleyecek. Ayrıca stratejik ortaklıkları ve ekosistem genişlemelerini yönetme konusunda iş ekipleriyle yakın bir şekilde çalışacak. Kelvin’in likit olmayan varlık fiyatlandırmasına olan ilgisi, birleşme ve satın alma bankacılığı, yeni kurulan şirketler ve kurumsal finansman alanlarındaki 15 yılı aşkın deneyimine yayılmıştır.

Bir yatırım bankacısı olarak Kelvin, Barclays Bank, DBS ve ABN AMRO gibi önde gelen kurumlarda birleşme ve devralmalarda çalıştı ve burada geniş bir müşteri yelpazesine stratejik satın alma anlaşmaları konusunda danışmanlık yaptı. Bir yatırımcı olarak, Animoca ve SEA Limited gibi girişimlere ve teknoloji şirketlerine profesyonel ve kişisel olarak yatırım yapmaktadır. Bir girişimci olarak, aylık 5 milyonun üzerinde aktif kullanıcıya (MAU) ulaşan bir mobil oyun girişiminin kurulmasına yardım etti. Kelvin ayrıca bir endüstri oyuncusuna başarılı bir şekilde çıkan bir e-ticaret girişimi kurdu.

Kelvin, Çin’deki Hong Kong Üniversitesi ve Fudan Üniversitesi’nden lisans derecesine sahiptir. Ayrıca İngiltere’deki Oxford Üniversitesi’nden MBA derecesine sahiptir.

Lithium Finance Hakkında

Lithium Finance, özel, likit olmayan varlıklar üzerinde kesin ve zamanında fiyatlandırma sağlayan ilk toplu istihbarat fiyatlandırma oracle’ıdır. Doğru bilgi sağlayan analistleri ödüllendirir ve yanlış fiyatlandırma verileri sunanları cezalandırır. Sonuç olarak, Lithium kullanıcıları, halka arz öncesi hisse senetleri, özel sermaye ve diğer likit olmayan varlıklar gibi değeri zor olan tüm varlıklar için etkili bir şekilde fiyatlandırma elde eder.

Kaynak: Medium – Lithium Finance

Official Linkler:

Website / Telegram / Twitter / Litepaper / Medium / Linkedin / YouTube

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

MES tarafından yazıldı.

Kripto Para Dünyasında Öne Çıkan Başlıklar

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 9 Şubat 2022