in , ,

Lithium Finance 2022 Yılı 1.Çeyrek Güncellemesi

Lithium Finance, son birkaç aydır oracle’ını iyileştirmeye ve geliştirmeye odaklandı. 2022 yılının ilk çeyreğinin son yarısına girerken ekip, beta lansmanının ilerleyişi ve yaklaşan yeni iş ortaklıkları hakkındaki bazı güncellemeleri toplulukla paylaşmak istiyor.

Ürün Güncellemesi

Lithium Finance’nin teknoloji ve ürün ekibine yapılan son işe alımların ardından; ekip olarak ürünü, kullanıcı arayüzünden backend mekanizmalarına kadar yeniden gözden geçiriyoruz ve ürünü yükseltmek için çok çalışıyoruz. En sonki kullanıcı arayüzü ürün örneklerinden bazılarını toplulukla paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Lithium Finance – Örnek Açılış Sayfası

 

Lithium Finance – Wisdom Node (Bilgelik Düğümü) Ekranı

 

Lithium Finance – Wisdom Node (Bilgelik Düğümü) Sonuçlar Ekranı

Herkese açık olarak gerçekleşen beta lansmanına doğru iyi bir ilerleme gerçekleştiriyoruz. Ekibimize katılan yeni arkadaşlarımızla ekibimizi yenilediğimizden beri geçen sadece birkaç haftalık kısa süre içinde şunları yapabildik:

  • Ürün düzeyindeki stratejik tavsiyeler için varlık fiyatlandırma alanındaki önde gelen akademisyenlere ve uzmanlara danıştık.
  • Lithium ekosistemine yardımcı olmaları için ekibimize danışman olarak yeni uzmanlar ekledik.
  • Kullanıcı deneyimini ve mekanizmalarını iyileştirmek için ürünün işlevselliğini tüm yönleriyle yeniden gözden geçirdik.

Fikirlerden bazıları, yukarıdaki kullanıcı arayüzü ekran görüntülerinde yer alıyor. Ayrıca; genel beta lansmanımızdan önce çok daha ayrıntılı bir ekip ve ürün güncellemesi yayınlayacağız.

İş Güncellemesi

Wisdom Node (Bilgelik Düğümü) ekosistem havuzumuzun bireysel ve kurumsal yapılar sayesinde 1.000 kişi’ye ulaştığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrıca; ekibimiz, DeFi ve NFT lending (ödünç verme) alanında Wisdom Seeker havuzunu büyütmek için çalışıyor. TrueFi ve Deri ile yakın zamanda yaptığımız ortaklıklara ek olarak çok yakında birçok yeni ortaklığımızı daha duyuracağız.

Pre-staking Güncellemesi

Pre-staking programımızın Mart 2022’de sona ereceğini topluluğa hatırlatmak istiyoruz. Program sona erdiği zaman kullanıcılar, ödüllerini talep etmeye başlayabilecek. Bununla ilgili ayrıntıları önceden paylaşacağız. Bu arada topluluk üyeleri, bu link aracılığıyla stake işlemine devam edebilir.

Kaynak: Medium – Lithium Finance

Bu da ilginizi çekebilir: Lithium Finance, Yeni Yol Haritasını Tanıttı

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

 

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve Fantom (FTM) Teknik Analizleri I 23.02.2022

Gaziantep FK Fan Token ($GFK) Ön Satışa Çıkıyor: $GFK Token Nasıl Satın Alınır?