in

Lionel Messi, Socios.com’un Global Marka Elçisi Oldu

Socios.com, spor dünyasını sallamaya devam ediyor. Socios.com, futbolun süper star’ı Lionel Messi ile güçlerini birleştirdi. Böylece Messi, Socios.com’un Global Marka Elçisi oldu. Messi ile yapılan partnerliğin süresi ilk aşamada 3 yıllık.

Global Marka Elçisi olarak Lionel Messi, takipçilerine Socios.com’u tanıtacak ve pek çok marka kampanyasında, çok sayıda eğitim ve tanıtım kampanyasında yer alacak.

Haber, resmi Socios Twitter hesabından böyle duyuruldu:

Lionel Messi; “İlk profesyonel maçıma çıktığımdan beri taraftarların tutkusu, elimden gelenin en iyisini yapmam için bana ilham veren itici bir güç oldu. Sevdikleri takımlara, kendi etkilerini gösterebilmek için bir fırsatı hak ediyorlar.”

“Socios.com, hayran deneyimini geliştirmek, taraftarların ‘daha fazlası’ olmasını sağlamak için var. Socios.com’un dünyanın dört bir yanındaki taraftarlar için taraftarların birbiriyle daha bağlı olacağı ve ödüllendirici bir gelecek yaratma misyonuna katılmaktan gurur duyuyorum.”

Chiliz ve Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus ise şunları söyledi:

“Lionel Messi gibi yetenekler, bu güzel oyunu taraftarlar için ekstra özel kılıyor. Socios.com’da yapmaya çalıştığımız şey, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, taraftarların desteklerinin değerli, önemli, özel olduğunu hissetmelerini sağlamak.

Lionel Messi’yi yeni Global Marka Elçimiz olarak duyurmaktan mutluluk duyuyoruz ve dünyanın dört bir yanındaki taraftarlar için birlikte daha kapsayıcı, heyecan verici ve ödüllendirici bir gelecek inşa etmeyi dört gözle bekliyoruz. Son birkaç yılda ileriye doğru büyük adımlar attık, ancak futbol taraftarlarının bildiği bir şey varsa o da Lionel Messi yanınızdayken her şeyin mümkün olduğudur.”

Socios.com; Paris Saint-Germain, FC Barcelona, Inter Milan, Juventus, Napoli, AS Roma, Valencia, Atletico Madrid, Manchester City, Arsenal ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 100’den fazla büyük spor organizasyonuyla ortaklık kurmuş durumda. Socios.com’un geniş ağı, futbolun yanı sıra UFC, F1 takımları, 25 NBA franchise’ını, NHL, e-spor ve kriketin önde gelen takımlarını da içermektedir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Terra (LUNA) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Solana ($SOL) Fiyat Analizi