in , ,

Linear (LINA) KuCoin’de Listeleniyor: Linear (LINA) Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kriptopara borsası bugün yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Linear (LINA) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Linear (LINA) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri LINA/USDT, LINA/BTC’dir. 8 Aralık yarından itibaren “trading”, 9 Aralık’ta da “withdrawal” işlemleri yapılabilecek.

Linear (LINA) Nedir?

Toplam Arz Marketcap Çıkış Tarihi Konsensus Protokolü
10,000,000,000 LINA $154,370,504 2020-09-17
Dolaşımdaki Arz 24sa Hacim Çıkış Fiyatı Kriptografik Algoritması
4,000,000,000 LINA $25,198,039

Linear, kullanıcıların sentetik varlıkları (Liquid) uygun maliyetli ve hızlı bir şekilde oluşturmasına, ticaretini yapmasına ve yönetmesine olanak tanıyan, zincirler arası uyumlu, merkeziyetsiz bir sentetik varlık protokolüdür.

Linear (LINA)
Linear (LINA) KuCoin’de Listeleniyor

Linear’ın uzun vadeli DeFi vizyonu, kapsayıcılığı artırmak ve yatırım varlıklarına (dijital ve geleneksel) erişimi demokratikleştirmektir. Linear, zincirler arası uyumluluk ile Ethereum üzerine inşa edilen ilk DeFi projelerinden birini pazara sunmak için geleneksel küresel varlık yönetimi şirketlerinin egzotik ve yapılandırılmış varlıklarındaki kapsamlı finansal deneyimi ile sayısız kripto projesinden elde edilen önemli teknik deneyimi birleştirir.

Official Website: https://linear.finance

Whitepaper: https://linear.finance/defi/Linear_Whitepaper_EN.pdf

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

 

MES tarafından yazıldı.

Roboots

Roboots (P2E Browser Oyunu) Nedir ve GAMI World Üzerinde Gerçekleşecek IDO’ya Nasıl Katılınır?

IDO

Yaklaşan En İyi 7 DeFi ve NFT Projesi | 7 Aralık 2021