in ,

Limewire Token Nedir? Ön Satışına Nasıl Katılınır?

2000’li yılların başında milyonlarca kullanıcının en sevdikleri müziği keşfetmesine yardımcı olan bir zamanlar sevilen platform olan LimeWire, müzik odaklı bir NFT platformu oluşturarak kripto ekosistemine dahil oldu. Şimdi ise public satışını gerçekleştiriyor. İşte detaylar..

LimeWire; Eversign, ZeroSSL ve Stack Holdings de dahil olmak üzere bir dizi başka çevrimiçi şirketin arkasında bulunan Viyana merkezli Julian ve Paul Zehetmayr kardeşler tarafından yeniden başlatıldı.

NFT’lerle ilgili en büyük sorunun, teknik engeller nedeniyle yeterli sayıda insanın bunlara erişememesi olduğunu düşünen yeni LimeWire, içerik oluşturucuların, sanatçıların ve markaların en tutkulu hayranları için üyelik tabanlı topluluklar oluşturmaları için bir platform sunar.

Doğrudan hayran üyeliği için bir platform ve çerçeve sağlayarak içerik oluşturucuların yinelenen bir gelir akışı oluşturmasına yardımcı olmayı amaçlıyor. Buna karşılık, hayranlar özel içerik, özel bir topluluğa erişim, sevdikleri sanatçılar ve markalarla doğrudan iletişim kurma fırsatını yakalar. 

LimeWire Token, LimeWire platformunda kullanıcı deneyimini geliştirmenin yanı sıra sahiplerine bir dizi avantaj ve avantaj sağlamak için tasarlanmıştır. LimeWire ekosistemini geliştirmek üzere ortaya konulan LMWR, Ethereum blok zincirinde yaşayan bir ERC-20 tokenidir.

TOKEN SATIŞ DETAYLARI

  • Ticker: LMWR
  • Token türü: ERC20
  • Token Fiyatı: 1 LMWR = 0,16 USD
  • Fon Toplama Hedefi: 400.000 Dolar
  • Toplam Token: 1.000.000.000

LimeWire Token’ın public satışı, toplam 100 milyon LMWR ve 3 satın alma seçeneği ile gerçekleşti.

  • Topluluk Pre-Sale: Token başına 0,16 dolar, kilitlenme ve 3 aylık linear release olmadan.
  • Public Satış Seçeneği I: 6 aylık kilitleme ve 6 aylık linear release ile token başına 0,20 ABD doları.
  • Public Satış Seçeneği II: Kilitleme veya vesting süresi olmadan token başına 0,30 dolar.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Sui Binance’e Gelecek mi?

Sui

Sui Ekosistemine ve Erken Aşama Projelerine Genel Bakış