in ,

LimeWire (LMWR) Listelenmeye Başladı!

Müzik platformu LimeWire, finans sahnesine girmeye hazır. Başarılı bir özel ve kamu satışının ardından 17 milyon doların üzerinde fon toplayan LMWR, bugün itibarıyla birçok kripto borsası üzerinde listelenmeye başladı. 

LMWR’nin popüler kripto varlık platformlarında listelenmesi, LMWR’nin arkasındaki platform olan LimeWire için önemli bir kilometre taşı. Tokeni listeleyeceğini açıklayan platformlar arasında Bit2ME, Kraken, KuCoin, Bybit, Cryptocom ve BitPanda yer alıyor. 

kripto blockchain

Yapılan duyuruya göre 16 Mayıs Salı günü saat 15.00’te (TSİ) listelenmeye başlayacak olan LMWR, listeleme itibarıyla alınıp satılabilecek. 

LimeWire tarafından açıklanan bir diğer önemli bilgi, tokenleri talep etmek için kişilerin kendi cüzdanına sahip olmasının gerekli olmayacağıdır. Bunlar doğrudan LimeWire platformuna yatırılan cüzdanlara dağıtılacaktır. Daha sonra kullanıcılar LMWR’lerini ERC20 uyumlu herhangi bir cüzdana aktarabilecekler. 

LimeWire, içerik yaratıcıları ile hayranları arasında doğrudan bir ilişki sağlamayı amaçlayan yenilikçi bir platformdur. Blockchain teknolojisi ile desteklenen LimeWire, hayranların özel içerik ve kaynaklara sahip olmalarına ve bunların ticaretini yapmalarına olanak tanır. 

LMWR tokenin tanıtılmasıyla platform, oyunlaştırılmış bir sadakat sistemi aracılığıyla avantajlar ve ödüller sunarak kullanıcı deneyimini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Kullanıcılar oylama, ödül alma ve telif hakkı dağıtma gibi aktif faaliyetler yoluyla LMWR kazanabilirler. 

1.9 dolar seviyesinden listelenmeye başlayan LMWR, bu yazının yazıldığı sırada 0.34 dolar seviyesinden fiyatlanmaya devam ediyor. 1 milyar toplam arzı bulunan varlığın dolaşımdaki arzı ise 41 milyon 821 bin 549 civarında yer alıyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

SRC-20 Nedir?

ORC20 Nedir?