in

LimeWire Ekibi ile AMA Etkinliği

LimeWire projesinin COO’su Marcus Feistl ve projenin Global Ortaklık Başkanı Ben Seipt 6 Mart Pazartesi günü Türkiye saati ile 19.00’da KoinSaati Telegram grubunda AMA etkinliği için topluluğumuzla buluştu. Etkinliği kaçıranlar veya detayları okumak isteyenler için soru ve cevapları sizlerle paylaşıyoruz.

Marcus, COO and Ben, Global Head of Partnerships of LimeWire project met with our community for the AMA event in KoinSaati Telegram group on Thursday, Sptember 9, 2022 at 14:00 (UTC+3). We share the questions and answers with you for those who missed the event or want to read the details.

Kripto Piggy: Herkese merhaba, Koinsaati Ailesi, Marcus, COO ve Ben, Limewire Projesi’nin global ortaklık başkanı, bugün AMA etkinliği için bizimle. Hoşgeldiniz, nasılsınız?

Hello everyone, KoinSaati family, Marcus, COO and Ben, Global Head of Partnerships of LimeWire project are with us today for the AMA (Ask Me Anything) Event. Welcome, how are you? 

Ben: Herkese selam! Burada olmaktan mutluyum ve oturumu dört gözle bekliyorum.

Hi everyone! Excited to be here and looking forward to the session 

Marcus: Selam millet! Bugün bizimle olduğunuz için teşekkürler. Her soruyu cevaplamaktan mutluluk duyarız ve umarım İngilizce devam edersek sorun olmaz.

Hey everyone! thanks for having us today. Happy to answer any questions and I hope it’s okay if we proceed in English

Kripto Piggy: Burada olmanız harika, Limewire heyecan verici bir proje ve bunun hakkında daha fazla bilgi edinmek için sabırsızlanıyoruz. Eğer hazırsanız, başlayalım mı?

It is great to have you here, LimeWire is an exciting project and we are looking forward to find out more about it. If you are ready, shall we start?

Ben: Hadi başlayalım!

Lets go!

Kripto Piggy: Bize kısaca kendinizden ve LimeWire’daki rolünüzden bahseder misiniz?

Would you like to tell us briefly about yourself and your role at LimeWire?

Ben: Kesinlikle! Adım Ben ve son birkaç yıldır kriptodayım. Limewire’da, token lansmanı üzerine ortaklıklar ve iş geliştirme bölümüne başkanlık ediyorum. Marcus da son birkaç yıldır kriptodaydı ve daha önce Bitpanda’nın en büyük bölgesinin (DACH) yöneticisiydi. O bizim COO’muz.

For sure! I’m Ben and I’ve been working in crypto for the last few years now. At LimeWire, I head up partnerships and lots of biz dev topics, including a lot of time working on the token launch. Marcus has also been in crypto for the last few years and was previously the manager of Bitpanda’s largest region (DACH). He is our COO.

Kripto Piggy: Çok etkileyici bir geçmişiniz var. Teşekkürler

You have very impressive background. Thank you. 

Kripto Piggy: LimeWire’ı henüz bilmeyenler için nasıl yaratıldığının hikayesini ve projenin amacının ne olduğunu söyleyebilir misiniz?

For those who don’t know about the LimeWire yet, can we hear the story of how it was created and what is the aim of the project?

Ben: Limewire’ın hikayesi aslında yıllar önceye dayanıyor!

Muhtemelen dünyanın en popüler P2P dosya paylaşım sitelerinden biri olduğu günü hatırlıyorsunuz.

Geçen yıl bir NFT pazarı olarak döndük ve o zamandan beri çok şey başardık:

– Kraken Ventures, Arrington Capital, Crypto.com Capital, GSR, Deadmau5 ve daha fazlası gibi yatırımcılardan token özel satışımızda 10 milyon dolar topladı.

– Bloomberg, CNBC vb. Makalelerle küresel olarak viral

– Universal Music Group, Algorand, Fireblocks ve daha fazlası ile ortaklıklar

– NFT Drops için bizimle ortaklık kurmak için imzalı manşet sanatçıları. Birlikte 100 milyondan fazla takipçisi var!

Şimdi Limewire platformunu dünyanın ilk NFT abonelik platformuna dönüştürecek yeni bir ürün yayınlıyoruz.

Bundan önce, token’imiz Limewire tokeni için topluluk satışımız var. Sizler için de özel bir bağlantı kurduk: https://app.tokensoft.io/?referral_code=limewire-coinsaati

Bu, ana halka açık satıştan önce 3 aylık hak kazanarak 0,16 $ ‘dan satın almak için bir fırsat. Daha sonra ana kamu satışı Nisan ayında 0.20 $ (6 aylık kilitleme ve 6 aylık serbest bırakma ile) ve 0.30 $ (ilk dolaşım arzı) olacak.

The story of LimeWire actually goes back many years!

You probably remember it from back in the day, when it was one of the world’s most popular p2p file sharing sites.

Last year we returned as an NFT marketplace and achieved a lot since then:

– raised $10 million in our token private sale from investors like Kraken Ventures, Arrington Capital, Crypto.com Capital, GSR, deadmau5 and more

– globally viral with articles in Bloomberg, CNBC etc

– partnerships with Universal Music Group, Algorand, Fireblocks and more

– signed headline artists to partner with us for NFT drops. Together they have over 100m followers!

Now we are releasing a new product which will turn the LimeWire platform into the world’s first NFT subscription platform.

Before that we have our community presale for our token, the LimeWire token. We made a special link for you guys to acess too: https://app.tokensoft.io/?referral_code=limewire-koinsaati

This is an opportunity to buy before the main public sale at $0.16 with 3 months vesting, and then the main public sale will be in April at $0.20 (with 6 month lockup and 6 month release) and $0.30 (the initial circulating supply)

Kripto Piggy: Gerçekten etkileyici. Ayrıntılı cevabınız için teşekkür ederiz. Bir sonraki sorumuza geçiyorum.

It’s really impressive. Thank you for your detailed answer. Moving on to our next question.

Kripto Piggy: LimeWire platformunu incelediğimizde pek çok özelliğe sahip olduğunu görüyoruz, LimeWire platformunu diğerlerinden ayıran belirgin özellikleri anlatır mısınız?

When we examine the LimeWire platform, we see that it has many features, can you tell us the features that distinguish the LimeWire platform from the others?

Marcus: Yeni Limewire platformu esas olarak üç yolla özeldir:

Ana Akım
Limewire bu kadar büyük bir ana marka olduğundan, yeni Limewire platformunu ana akım bir yaklaşımla inşa ettik. Bizi farklı kılan şey, tüm Web3 özelliklerini (Metamask, NFT bakımı, NFT ticareti, kripto ödemeleri vb.) Web2 işlevleriyle (saklama cüzdanları, kredi kartı ödemeleri, kullanıcı arayüzü ile birleştirmemizdir. Bu nedenle Web3 kullanıcıları için kolaydır.

Limewire abonelikleri
Önümüzdeki aydan itibaren, müzik sanatçıları ve yaratıcılar için ilk NFT abonelik platformu olacak olan Limewire Abonelikleri adlı yeni bir ürün özelliği başlatacağız.

Limewire Token (LMWR)
İleride, Limewire tokenini LMWR tokeninde birçok oyunlaştırma öğesi ve ödülle platforma derinlemesine entegre edeceğiz. Erken almak isterseniz topluluğumuzda ön satışta: https://app.tokensoft.io/?referral_code=limewire-coinsaati

The new LimeWire platform is special in mainly three ways:

Mainstream Ready
Since LimeWire is such a big mainstream brand, we also built the new LimeWire platform with a mainstream approach. What makes us different is that we combine all Web3 capabilities (Metamask, NFT minting, NFT trading, crypto payments etc.) with Web2 functionality (custodial wallets, credit card payments, user interface. That’s why it’s easy for Web3 users as well as regular fans of an artist to use LimeWire.

LimeWire Subscriptions
Starting next month we will also launch a new product feature called LimeWire Subscriptions, which will be the first NFT subscription platform for music artists and creators.

LimeWire Token (LMWR)
Going forward we will also integrate the LimeWire token deeply into the platform with a lot of gamification elements and rewards in LMWR token. Make sure to check out our community pre-sale if you want to get in early: https://app.tokensoft.io/?referral_code=limewire-koinsaati

Kripto Piggy: Limewire sadece bugün için değil, aynı zamanda gelecek için de optimize edilmiştir. Teknolojiye ayak uydurmanız ve buna göre eski bir proje geliştirmeniz harika.

LimeWire is not only optimized for today but also for the future. It’s great that you keep up with the technology and develop an old project accordingly.

Kripto Piggy: LimeWire platformundaki ürünleri nasıl satın alabiliriz? Bir kripto cüzdanı olması gerekli mi?

How can we buy products on the LimeWire platform? Is it necessary to have a crypto wallet?

Ben:Web2 ve Web3’ün en iyi bölümlerini bir araya getirmeye odaklandık, böylece gerçekten sorunsuz bir kullanıcı deneyimine sahip olabiliriz. Bu, cüzdanınıza kripto göndererek veya sadece metamask/favori cüzdanınızı cüzdanconnect ile bağlayarak kripto göndererek Limewire platformunda satın alma işlemi yapabileceğiniz anlamına gelir. Fireblocks ile ortaklaşa tamamen custodial platformuyuz, bu nedenle her kullanıcı için cüzdanları otomatik olarak açıyoruz.

Böylece bu seçeneklerden herhangi birini seçebilirsiniz ve kendi cüzdanınıza sahip olmanız gerekmez.

Topluluk Öncesi için KYC’yi aşağıdaki bağlantıdan tamamlayabilir ve Metamask veya WalletConnect’inizle bağlantı kurabilirsiniz: https://app.tokensoft.io/?referral_code=limewire-koinsaati

We focussed on bringing the best parts of Web2 and Web3 together, so we can have a really smooth user experience. This means you can make purchases on the LimeWire platform with credit card, by sending crypto into your wallet, or simply by connecting your MetaMask/favourite wallet with WalletConnect. We are a fully custodial platform in partnership with Fireblocks, so we open up wallets for each user automatically.

So you can choose any of those options and it’s not necessary to have your own wallet.

For the community presale, you can complete KYC at the following link and then connect with your MetaMask or Walletconnect: https://app.tokensoft.io/?referral_code=limewire-koinsaati

Kripto Piggy: Yani kriptoyu benimsemeyenler bile Limewire’ı bilecek ve kullanacak.

So even those who don’t embrace crypto will know and use LimeWire.

Kripto Piggy: Dünyanın dört bir yanındaki insanlar gençlik yıllarında ilk müziklerini indirmek için LimeWire kullandılar. LimeWare eski bir P2P paylaşım platformuydu. Acaba aynı paylaşımlar mümkün olacak mı?

People all over the world remember using LimeWire to download their first music in their teenage years. LimeWare was an old P2P sharing platform. I wonder if the same sharing will be possible?

Ben: Hayranların ve sanatçıların birbirleriyle nasıl etkileşime girdiğini bir kez daha yeniden keşfetmek için yeni Limewire platformunu yeniden başlattık. “Eski” Limewire platformuna benzer bazı unsurlar vardır, ör. Dört favori sanatçıyı keşfedebilir ve trend olan içerik bulabilirsiniz.

Ancak aynı zamanda, Web3’teki boşluğu kapatmak için yeni Limewire platformuna bir dizi yeni özellik getiriyoruz.
– Limewire’daki her içerik parçası, hayranlar için bir NFT olarak tamamen sahip olabilir
– Sanatçılar artık içerik parçaları takas edildiğinde pasif gelir kazanabilir
– Limewire platformunda içeriği izleyebilir ve aktarabilirsiniz
– Aktif bir hayran / süper fan olduğun için token ödülleri kazanabilirsiniz.

We have re-launched the new LimeWire platform to once again reinvent how fans and artists interact with each other. There are certain elements that are similar to the “old” LimeWire platform, e.g. that you can discover four favorite artists and find content that’s trending.

But at the same time, we are bringing a whole range of new features to the new LimeWire platform to bridge the gap to Web3. This includes:
– Every content piece on LimeWire is fully ownable as an NFT for fans
– Artists can now earn passive income when their content pieces are traded
– You can watch and stream content on the LimeWire platform
– You can earn token rewards for being an active fan / superfan

Kripto Piggy: Kullanıcılar Limewire’ın bu yeni sürümünü sevecekler.

Users will love this new version of LimeWire.

Kripto Piggy: Ekosistemde kullanılması planlanan $LMWR tokeninin kullanıcıya sağlayacağı avantajlar ve platform içindeki rolü hakkında neler söyleyebilirsiniz?

What can you say about the advantages of the $LMWR token, which is planned to be used in the ecosystem? Can you please elaborate it’s role in the platform?

Ben: Kısacası, Token: Basic, Advanced ve Pro’nun lansmanı ile üç platform katmanı başlatacağız. Her bir katman bireysel bir kamu hizmeti seti ile birlikte gelir.

En önemli olanlar şunlardır: Token Ödülleri, Sanatçıların Platform ve Ürün Yol Haritası Ürünlerinde yer almaları için Oy Hakları, Limewire tarafından küratörlüğünde özel NFT damlalarına erişim, vb.

-Tokenlerinizi birçok sosyal şeyler için de kullanabilirsiniz: tipping ve DMing sanatçıları, diğer topluluk üyeleriyle etkileşim kurma ve sosyal durumunuzu platformda oluşturma: ör. Limewire Pro Rozeti alarak.

Genel olarak, yardımcı program 3 ana kategoride özetlenebilir:
1. Sadakat Katmanları ve Faydaları
2. Ödeme ve Ödüller
3. Oylama ve Yönetişim

Fikir, token deneyimin merkezinde yer alıyor ve Limewire ekosisteminde yapabileceğiniz her şeye derinden entegre edildi.

Şu anda Tokensoft ile özel bir ön satış yapıyoruz. Satış 8 Mart’ta saat 14: 00’te açılıyor ve KYC zaten açık, bu yüzden şimdi kaydolmamanız için: https://app.tokensoft.io/?referral_code=limewire-koinsaati

In short, we will launch three platform tiers with the launch of the token: Basic, Advanced and Pro. Each tier comes with an individual set of utilities.

The most important ones are: Token rewards, voting rights for artists to feature on the platform and product roadmap items, access to exclusive NFT drops curated by LimeWire, etc.

You can also use your tokens for lots of social things: tipping and DMing artists, interacting with other community members and building your social status on the platform: e.g. by obtaining a LimeWire Pro badge.

Generally speaking, the utility can be summarised into 3 main categories:
1. Loyalty Tiers & Benefits
2. Payment & Rewards
3. Voting & Governance

The idea is that the token sits at the heart of the experience and is deeply integrated into everything you can do in the LimeWire ecosystem

We are currently holding an exclusive presale with Tokensoft. The sale opens on March 8th at 2pm UTC and KYC is already open, so register now so you don’t miss it!: https://app.tokensoft.io/?referral_code=limewire-koinsaati

Kripto Piggy: Açıklamaların için teşekkürler Marcus and Ben! Şimdi son soruma geçiyorum. Son soruma cevap verdikten sonra 5 dakika sohbeti açacağız ve topluluğun sorularını sormasına olanak tanıyacağız. Türkçe gelen sorular ekibimiz tarafından çevrilecek ve 5 dakika sonra sorulan sorulardan 5 tanesini seçip cevaplama şansınız olacak. İngilizce bilen üyelerimizin sorularını İngilizce sormasını önemle rica ediyoruz.

Thanks for your explanations, Marcus and Ben! Now I will ask my last question. After you answer my last question, we will open the chat for 5 minutes and let the community ask their questions. Turkish questions will be translated by our team and after 5 minutes you will have a chance to pick and answer 5 of the questions asked. We strongly encourage our English-speaking members to ask their questions in English.

Kripto Piggy: LimeWire platformunu daha geniş kitlelere duyurmak ve ilgi çekmek amacıyla yapmayı düşündüğünüz organizasyonlar ve tanıtım planlarınızdan bahseder misiniz?

Can you tell us about the campaigns and your marketing plans in order to announce the LimeWire platform to wider audiences and attract attention?

Ben: Önümüzdeki haftalarda iki büyük pazarlama kampanyamız var:

Limewire Token (LMWR)
Token lansmanımız için, katılımcıların ve topluluk üyelerinin LMWR tokeni kazanabileceği ve kamu satışımıza erişebilecekleri 4 haftalık bir pazarlama kampanyası yapacağız. Bu kampanyanın bir parçası olarak, 2 Top 5 kripto borsasını içeren Limewire tokenin ilk listelerini de açıklayacağız. Güncel kalmak istiyorsanız, buraya kaydolmanızı tavsiye ederim: https://lmwr.com/

Limewire abonelikleri lansman
Yeni ürün özelliğimiz Limewire aboneliklerimizin başlatılması için, 100 milyondan fazla takipçinin ardından toplam sosyal medyaya sahip 10’dan fazla manşet sanatçısı ile çalışıyoruz. Bu gelişmeler önümüzdeki aylarda özel içerik yayınlayacak.

We have two big marketing campaigns coming in the next weeks:

LimeWire token (LMWR)

For our token launch we will have a 4 week marketing campaign during which participants and community members can win LMWR token and get access to our Public Sale. As part of this campaign we will also announce the first listings of the LimeWire token, which include 2 top 5 crypto exchanges. If you want to stay up to date I highly recommend to signup here: https://lmwr.com/

LimeWire Subscriptions launch

For the launch of our new product feature LimeWire Subscriptions, we are working with more than 10 headline artists with a total social media following of over 100 million followers. These headliners will release exclusive content over the next months.

Kripto Piggy: Cevaplarınız için çok teşekkür ederim Anthony, şimdi sıra topluluğumuzda

Thank you so much for your answers Anthony, now it’s our community’s turn.

Kripto Deniz: LMWR miktarına göre loyalty katmanlarına dahil edilebilir miyiz? Peki, bu loyalty katmanları bize ne veriyor? Daha fazla LMWR’ye sahip olmak için bazı teşvikler sunuyor musunuz?

We can be included in the loyalty layers according to the amount of LMWR? So, what do these loyalty layers give us? Do you offer some incentives to have more LMWR?

Ben: Herkes LMWR loyaltiy’e dahil edilebilir!

Avantajların kilidini açmak için sadece limewire.com’da 1 LMWR tokeni tutmanız gerekir.

Neden daha fazla tutmalısın? Çünkü ne kadar çok tutarsanız, kilidini o kadar çok fayda yaparsınız. Örneğin. Temel token ödülleri%8’den başlar ve üst ödüller%15’e kadar çıkar. Ayrıca en iyi token sahiplerimiz, kişisel etkinliklere özel davet alacaklar – ör. Partiler, buluşmalar vb.

Everyone can be included in the LMWR loyalty!

You only need to hold 1 LMWR token on limewire.com to unlock the benefits.

Why should you hold more? Because the more you hold, the more benefits you unlock. e.g. Basic token rewards start at 8%, and top rewards go up to 15%. Also our top token holders will get invites to exclusive in person events – e.g. parties, meetups etc.

Zoya: Discord kanalınızda birçok heyecan verici etkinlik oldu,
Lütfen bundan bahsedin?
Orada hangi roller verilir?
Ve bunu nasıl alabilir?

There have been Many Exciting events in Your Discord Channel,
Please Tell about this?
What roles are given in there?
And How can anyone get that?

Ben: Orada birçok yarışma ve hediye bulunuyor. Örneğin şu anda çalışan bir meme yarışmamız var.

Galxe kampanyamızı takip ederseniz, OG durumu da kazanabilirsiniz. Bu size 1 gün erken erişim sağlayacaktır! https://galxe.com/limewire/campaign/gcuzeu4sao

Aksi takdirde tüm duyurular için telgrafımıza göz atın: https://t.me/limewire

Veya e -postanızı kaydetmek için teknik inceleme web sitemize gidin: www.lmwr.com

Our discord is the best place to integrate with our community. We hold lots of challenges and giveaways in there – e.g. we have a meme contest running currently.

If you follow our Galxe campaign, you can also earn OG status. This will get you a 1 day early access to the presale! https://galxe.com/limewire/campaign/GCUzeU4SAo

Otherwise check out our telegram for all announcements: https://t.me/limewire

Or head to our whitepaper website to register your email: www.lmwr.com

Bernard: Kaç takım üyeniz var? Blockchain alanında yeterli deneyime sahipler mi? Kripto ve kripto dışı projede çalışma konusunda deneyimleri var mı?

How many team members do you have? Do they have enough experience in the blockchain field? Do they have any experience on working in crypto and non-crypto project?

Ben: Ekibimiz toplamda yaklaşık 20 kişi.

Çoğumuz kripto/blockchain ve teknoloji arka planlarından geliyor ve geri kalanı eğlence. Örneğin, Marcus ve ben Bitpanda’dan geliyor.

2 kurucu ortağımız SaaS işletmelerini ölçeklendirme ve onlardan çıkmada bir geçmişe sahiptir.

Ayrıca gerçekten harika danışmanlarımız var.

Our team is around 20 people in total.

The majority of us come from crypto/blockchain and tech backgrounds, and the remainder are from entertainment. For example, Marcus and myself come from Bitpanda.

Our 2 cofounders have a track record in scaling Saas businesses and exiting from them.

We also have some really cool advisors e.g. Tareef Michael from Wu Tang. 

Roman Reigns: Denetleniyor musunuz? Her yatırımcının, fonlar, dolandırıcılık ve rages çektiğinde güvensizlik durumunda kaçmayı planladığı ve kaçmayı planladığı fonların güvenliğini duymadınız mı? Güvenliğiniz ne kadar güçlü bir şekilde oluşturuluyor?

Are you being audited? Haven’t you heard about the security of funds that every investor desires and plans to escape in case of insecurity when the funds, scams and rages pull? How strongly is your security built?

Ben: Harika bir soru ve bu bizim için gerçekten önemli.

Evet, denetimler ve düzenli kalem testi yapıyoruz. Tokenimiz ayrıca Fireblocks (Global Lider) ile ortaklaşa gözaltına alınmıştır ve token tahsislerimiz akıllı sözleşme ile kilitlenecektir. Aslında, takım tahsisleri en uzun kilitlenmeye sahiptir.

Bu akıllı sözleşmeler ayrıca 3. taraf bir denetçi tarafından denetlenecek ve halkın görebilmesi için tüm cüzdan adreslerini ve akıllı sözleşmeleri paylaşacağız.

great question and this is really important to us.

Yes, we run audits and regular pen testing. Our token is also custodied in partnership with Fireblocks (global leader) and our token allocations will all be locked by smart contract. In fact, the team allocations have the longest lockups.

These smart contracts will also be audited by a 3rd party auditor, and we will share all wallet addresses and smart contracts so the public can see.

Muhammetilyas: Bu çok ilginç platforma daha fazla insanı nasıl çekmeyi planlıyorsunuz? Yalnızca kripto alanındaki kullanıcılara odaklanmayı mı planlıyorsunuz? Kripto dışı kullanıcıları çekmek için bir pazarlama stratejiniz var mı?

How do you plan to attract more people to this very interesting platform? Are you planning to focus solely on users in the crypto space? Do you have a marketing strategy to attract non-crypto users?

Ben: Limewire için büyük vizyonlarımız var ve elbette bunları başarmak için güçlü pazarlama stratejilerine ihtiyacımız var.

Vizyon, yaratıcı ekonomisine ademi merkeziyeti getirmek ve alanda lider olmaktır. Önümüzdeki haftalarda yeni ürünü başlattığımızda ilk NFT abonelik platformu olacağımız için zaten güçlü bir avantajımız var.

Oradan token ön satışımız var: https://app.tokensoft.io/?referral_code=limewire-koinsaati ve çok sayıda harika girişim planlandı.

Limewire Token (LMWR)

Token lansmanımız için, katılımcıların ve topluluk üyelerinin LMWR tokenini kazanabileceği ve kamu satışımıza erişebilecekleri 4 haftalık bir pazarlama kampanyası yapacağız. Bu kampanyanın bir parçası olarak, 2 Top 5 kripto borsasını içeren Limewire tokenin ilk listelerini de açıklayacağız. Güncel kalmak istiyorsanız, buraya kaydolmanızı tavsiye ederim: https://lmwr.com/

Limewire abonelikleri lansman

Yeni ürün özelliğimiz Limewire aboneliklerimizin başlatılması için, 100 milyondan fazla takipçinin ardından toplam sosyal medyaya sahip 10’dan fazla manşet sanatçısı ile çalışıyoruz. Bu tavan döşemeleri önümüzdeki aylarda özel içerik yayınlayacak.

Güncel kalmak için telegram hesabımıza (https://t.me/limewire) katılın veya www.lmwr.com adresinden e -posta wailistine katılın.

We have big visions for LimeWire and of course we need strong marketing strategies to achieve them.

The vision is to bring decentralization to the creator economy and become a leader in the space. We already have a strong advantage as we will be the first NFT subscription platform when we launch the new product in the coming weeks.

From there we have our token presale: https://app.tokensoft.io/?referral_code=limewire-koinsaati and lots of cool initiatives planned.

LimeWire token (LMWR)

For our token launch we will have a 4 week marketing campaign during which participants and community members can win LMWR token and get access to our Public Sale. As part of this campaign we will also announce the first listings of the LimeWire token, which include 2 top 5 crypto exchanges. If you want to stay up to date I highly recommend to signup here: https://lmwr.com/

LimeWire Subscriptions launch

For the launch of our new product feature LimeWire Subscriptions, we are working with more than 10 headline artists with a total social media following of over 100 million followers. These headliners will release exclusive content over the next months.

To stay up to date join our telegram (https://t.me/limewire) or join the email wailist at www.lmwr.com

Kripto Piggy: Katılan herkese teşekkür ederim ve teşekkür ederim. Sizi burada ağırlamak bir zevkti. Sizinle tekrar konuşmak isteriz. Başarılarınızın devamını dileriz.

Thank you everyone who participated and thank you Marcus and Ben. It was a pleasure to host you here. We’d love to talk to you again. We wish you continued success. 

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Blok Zincirleri Bağlayan Layer-0 Nedir?

Ethereum Boğasında Yükselebilecek Projeler