in , ,

Legia Warsaw Fan Token (LEG) Nedir? Nasıl Alınır?

Kripto para dünyası birbirinden farklı donanıma ve özelliğe sahip çeşitli projeleri bünyesinde barındırıyor. Popülerliğini koruyan ve sahiplerine birden fazla avantaj sağlayan fan token projeleri de bunlardan biri. Polonya futbol takımlarından Legia Warsaw’ın fan tokenini inceliyoruz.

1916 yılının Mart ayında kurulan Legia Warsaw Futbol Kulübü yönetiminin Socioscom ile kurduğu iş birliği sonrası piyasaya sürülen LEG fan token, taraftarlara oylama ve ödül kazanma fırsatı sunar. LEG fan token, 4 Mayıs 2021 tarihinde Socioscom üzerinden satışa sunulmuştur. 

LEG fan tokenin taraftarlara sunduğu avantajlardan bazıları şöyle sıralanabilir: 

  • Sezon boyunca Socios uygulamasına özel anketler ve oy kullanma hakkı,
  • LEG fan token stake ederek NFT ödülleri elde etmek,
  • Pepsi Arena stadyumunu gezme ve özel izin gerektiren alanlarda bulunma hakkı, 
  • Ekstraklasa ve avrupa maçlarında ev sahibi maçlarına ücretsiz bilet kazanma şansı gibi birçok avantaj sağlıyor.

LEG fan tokenin kullanım alanlarını ise şöyle sıralayabiliriz: 

  • LEG fan tokeni kullanabileceğiniz Socios platformunda sahip olduğunuz token kadar oy kullanma ve ödül toplama avantajı elde edersiniz, 
  • Platformda bulunan ödül avı sayesinde yalnızca giriş yaparak etrafınızdaki ödül tokenleri toplayabilir ve daha fazla LEG fan token sahibi olabilirsiniz, 
  • Tüm bunların dışında Legia Warsaw futbol takımının performansı, taraftar durumu, yeni transferler, token işlemleri ve daha pek çok konuda platformun sohbet ortamından faydalanabilirsiniz. 

LEG Fan Token İstatistikleri

Maksimum arzı 5 milyon olan LEG fan tokenin dolaşımdaki arzı ise toplam arzın %13.54’üne denk gelen 676 bin 856’dır. LEG, bu zamana kadar gördüğü en yüksek fiyat olan 4.19 dolar seviyesini 1 Kasım 2021’de görürken gördüğü en düşük fiyat olan 0,22 dolar seviyesini 10 Haziran 2023’te görmüştür. 

LEG Nasıl Alınır? 

LEG almak isteyen yatırımcılar, Socios platformu ve Chiliz platformu üzerinden kolaylıkla LEG fan token alabilir, satabilir ve ellerinde tutabilirler. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

kripto

Bitcoin Cash (BCH) Nedir? Nasıl Alınır?

kripto blockchain

Conflux Network (CFX) Uzun Vadeli İyi Bir Yatırım mı?