LegendsOfCrypto, NBA Yıldızı İle Küresel Bir Ortaklığı Duyurdu

LOCGame

Blok zinciri tabanlı NFT koleksiyon ve kart ticareti oyunu LegendsOfCrypto (LOCGame), Orlando Magic’ten Michael Carter-Williams ile küresel bir ortaklığı duyurdu.

Ortaklık birkaç bileşenden oluşacak, ancak özel bir baskı olan Michael Carter-Williams 21 kart serisini içerecek. Farklı nadirlik seviyelerine sahip bu ticaret kart serisi, sonunda LOCGame’in oyun tasarımına işlenecek.

LOCGame

LOCGame, yerel tokeni $LOCG tarafından desteklenmektedir. Ortaklığın zamanı, yakın gelecekte kullanıma sunulacak olan LOCGames‘in kendi pazarının tanıtımıyla aynı zamana denk gelecek.

Carter-Williams’ın Rolü

Carter-Williams aynı zamanda LOCGame’in spor danışmanı olarak da görev yapacak. Bu pozisyonda küresel genişleme, yatırım ve ortaklık programlarında merkezi bir rol oynayacaktır. Carter-Williams ayrıca LOCGames podcast’i LOCPOD’a düzenli olarak katkıda bulunacak.

Michael Carter-Williams, NBA’de Orlando Magic ve Milwaukee Bucks dahil olmak üzere 6 takım için 8 sezon boyunca ter döktü. Carter-Williams’ın istatistiklerine bakacak olursak; 391 normal sezon maçında ortalama 4.4 ribaund, 4.4 asist ve 10.3 sayı ortalaması tutturdu. 2014 yılında da “Yılın Çaylağı” ödülünü aldı.

LegendsOfCrypto

LegendsOfCrypto, Ethereum ve Matic ağları tarafından desteklenen merkeziyetsiz bir blok zinciri üzerinde çalışan bir NFT ticaret ve kart ticareti oyunudur. Oyun, sektörde ve kripto konusunda bilgili karakterlere adanmıştır. Oyuncuların değerli tokenleri ve NFT öğeleri kazanmalarına izin verilirken, kart sahipleri ödül havuzlarından ödüller kazanabilir. Bu yılın başlarında LegendsOfCrypto, Polygon’dan ekibin kendileriyle çalışmasına ve proje geliştirmeyi daha da ilerletmesine ve hızlandırmasına olanak tanıyan bir hibe aldı.

LOCGame ekibi ayrıca yerel blok zincirlerini ve Ethereum’u geliştirmek için Polygon ile çalışmalara başladı. Ayrıca LegendsOfCrypto, Ferrum Network ile ortak olarak $LOCG token sahiplerinin daha fazla kazanç sağlayabilmesi için stake programını başlattı. 20 Mayıs tarihine kadar şirket, dolaşımdaki token sayısını azaltmak için toplam LOCG arzının %1’ini yakmıştı. 21 Mayıs tarihi itibariyle topluluk LOCG’de 2 milyon doların (2,5 milyon dolar) üzerinde para kullanmıştı. Ekip ayrıca topluluğun katılabileceği bir kart tasarım yarışması da başlattı.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Polkalaunch IDO

15 Ağustos Polkalaunch IDO ve Token Üretim Etkinliği Finali

Kriptopara, Bitcoin

Türk Kripto Fenomenleri Bu Hafta Neler Konuştu