in

Leeds United Token ($LUFC) Socios’ta Listeleniyor

LUFC

İngiltere Premier ligi ekiplerinden Leeds United, 1 Eylül 2021’de Socios aracılığıyla fan token çıkarmış ve ön satış gerçekleştirmişti. $LUFC token yarın (29.10.21) Socios App’te listeleniyor. Kullanıcılar TSİ 14:00’ten itibaren Socios App’te $LUFC token ile alım-satım yapabilecek.

$LUFC Token Nedir, Ne İşe Yarar?

Leeds United kulübünün resmi fan token’ıdır. $LUFC token’a sahip olan kullanıcıların Leeds United ile ilgili birtakım ayrıcalıkları bulunacak. Kulüp kararlarında oy kullanmak, sürpriz hediyeler kazanmak, futbolcular ile tanışmak veya takım antrenmanlarına VIP katılma hakkı gibi pek çok etkinlikte rol alabilecekler.

$LUFC Token Nasıl Satın Alınır?

Eğer 1 Eylül’deki ön satışa katılmadıysanız ve hala bir Socios hesabınız yoksa, önce Socios hesabı açmanız gerekiyor. Google Play Store ya da App Store üzerinden Socios.com mobil uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken telefon numarası, kullanıcı adı ve e-mail adresinizle kaydolmak. E-mail adresinize gelen maille hesabınızı aktive ettikten sonra Socios cüzdanınıza Chiliz ($CHZ) göndermeniz gerekiyor. Socios KYC/Doğrulaması istediği takdirde, doğrulama yapmayı öğrenmek için aşağıdaki bağlantıda bulunan yazıyı okuyabilirsiniz

$CHZ’lerinizi Socios cüzdanınıza transfer ettikten sonra, yarın $LUFC token listelendikten sonra kolayca alım-satım gerçekleştirebilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Bitcoin

Bitcoin Yeniden 60 Bin Üzerinde, Peki Düzeltme Bitti mi? | BTC Teknik Analizi

INO

NFT Eserlerinizi Nasıl Daha Güvenli Bir Şekilde Saklayabilirsiniz?