içinde ,

Leeds United Fan Token Satışa Çıkıyor: $LUFC Token Nasıl Satın Alınır?

LUFC

İngiltere futbol ligi ekiplerinden Leeds United, Socios aracılığıyla bir fan token çıkarıyor. 1 Eylül 2021 Çarşamba Türkiye saati ile 14.00′te Socios üzerinden $LUFC token’ler satışa çıkarılıyor. 2 Sterlinden satışa çıkarılacak olan fan tokenlerin toplam adedi 10 milyon olarak belirlendi.

Kullanıcılar saat 14.00-16.00 arasında en fazla 75 adet $LUFC token alabilecek. Saat 16.00 sonrası için ise maksimum satın alma adedi 175′e çıkartılacak. Taraftarlar $LUFC Token’ına sahip olarak oy kullanma hakkı elde edebilecek.

Lufc

$LUFC Token Nasıl Satın Alınır?

$LUFC Token satın almak oldukça kolay. Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilecek Socios.com mobil uygulaması ile $LUFC token kolayca satın alınabilir. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken telefon numarası, kullanıcı adı ve e-mail adresinizle kaydolmak. E-mail adresinize gelen maille hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamada cüzdanınıza Chiliz ($CHZ) göndermeniz gerekiyor.

Cüzdan sekmesinden $CHZ Token’larınızı hesabınıza transfer ettikten sonra satış saatinin gelmesini bekleyebilirsiniz. Uygulamada doğrudan $LUFC Token bölümü karşınıza çıkmakta ve geri sayım yapılmaktadır. Satış saati geldiğinde o bölümü açarak $LUFC Token satın alabileceksiniz.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Kaby Arena CEO’su Nhan Bui ile AMA Etkinliği

Blockchain, teknoloji

Layer 1 ve Layer 2: Farklı Blockchain Layer Çözümleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler