in ,

Ledger’dan Büyük Fırsat!

Ledger Nano X alana $30, S Plus alana $20 BTC hediye kampanya sayfamız için linke tıklayın.

Kripto donanım cüzdanı alanında öne çıkan ve kripto para sahiplerine güvenli bir soğuk depolama deneyimi sağlayan Ledger, 18 Nisan’a kadar geçerli olan, kullanıcılara büyük fırsat sağlayan kampanyasını duyurdu. Kriptonuzun kontrolünü elinize almak için 18 Nisan’a kadar harekete geçin. Hem kafanız rahat olsun hem de bir ödül kazanın!

Bu kampanya kapsamında 4 – 18 Nisan 2023 tarihlerinde Ledger Nano X alana ödül olarak $30 değerinde BTC, Ledger Nano S Plus alana ise ödül olarak $20 değerinde BTC verilecek.

Nasıl Yapılır?

1- Yeni Ledger Nano X veya S Plus cihazınızı sepetinize eklediğinizde BTC kuponu otomatik olarak eklenir. Başka herhangi bir şey yapmanıza gerek yok.
2- Alacağınız kutunun içinden fiziksel bir kart çıkacak. Kullanım kodunuzun belirmesi için yaldızlı alanı kazıyın ve ayrıntılı talimatları öğrenmek için arka taraftaki QR kodunu tarayın.
3- Kodunuzu Ledger Live’da girip BTC’nizi alın. Ardından onu başka kriptolarla takas ederek, DeFi’yi keşfederek veya Ledger üçüncü taraf sağlayıcı çözümleriyle HODL yaparak bu fırsatı değerlendirin.
Soğuk depolama, birçok kişi tarafından tercih edilen internetsiz, çevrimdışı ortamlarda kripto para birimi depolama yöntemidir. Donanım cüzdanlarıyla alabileceğiniz soğuk cüzdanlar, çevrimdışı olduğu için daha güvenlidir.
Ledger, güvenlik konusunda her geçen gün gelişen piyasaya uyum sağlayarak kendini yeniliyor. Sunduğu benzersiz özellikleri ve her daim geleceği de göz önüne alarak ilerleyen yol haritası ile bu alandaki liderler arasında yer alıyor. Yüksek teknolojisi ve kullanıcılarına sağladığı ayrıcalıklar ile Ledger, Ledger Nano X ve Ledger Nano S gibi en popüler donanım cihazlarıyla öne çıkıyor.
Ledger Nano X alana $30, S Plus alana $20 BTC hediye kampanya sayfamız için linke tıklayın.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Ethereum

Ethereum Fiyatı Güncellemenin Ardından Artış Yaşadı!

Ethereum (ETH) Fiyatı 2.300 Doları Hedefliyor