in ,

Ledger, Nano Donanım Cüzdanlarına Ruby Red Renk Seçeneğini Ekledi!

Dijital varlık güvenliği ve kullanımı alanında dünya lideri olan Ledger, Nano cihazlarına Ruby Red renk seçeneğini ekledi.

Dinamizm, güç ve azmi temsil eden kırmızı rengini koleksiyonuna dahil eden Ledger, Ruby Red renk seçeneğiyle harekete geçmek için motive eden ve kararlığı artıran bir tasarıma sahip. Dijital varlıklarını şık bir şekilde korumak isteyen kullanıcılara geniş bir renk yelpazesi sunan Ledger, çarpıcı renkleriyle rakipsiz güvenlik hizmeti sunmaya devam ediyor.

Kullanıcılarına farklı renk alternatifleri sunan Ledger, Nano X ve Nano S Plus cihazlarına eklediği yeni renk seçeneği Ruby Red ile güvenlik ve stili bir arada sunuyor.

Ledger, geçtiğimiz günlerde renk yelpazesine eklediği Retro Gaming, Pastel Yeşil ve Ametist Moru renklerinden sonra Ruby Red adını verdiği yeni rengi de koleksiyonuna ekledi. Ledger, Nano cihazlarının sağladığı katmanlı güvenlik yapısı sayesinde kripto varlıkları güvenli bir şekilde korurken, tasarladığı yeni renk seçeneğiyle kullanıcılara bir stile sahip olma şansı da sunuyor.

Dinamizm, güç ve azmi temsil eden Ruby Red renk seçeneğini satın almak isteyen kullanıcılar, Ledger resmi internet sitesi ve yetkili satıcılar aracılığıyla bu yeni renk modelini kolaylıkla temin edilebilir.

Bunun yanı sıra Ledger, 19 Eylül’den itibaren ücretsiz kargo kampanyası düzenleyecek. Halihazırda, Ledger Nano X alımlarında herhangi bir kargo ücreti ödenmiyordu. Bununla birlikte artık Ledger Nano S Plus da ücretsiz kargo fırsatıyla kullanıcıların eline ulaşabilecek.

Bununla birlikte, Ledger Live üzerinde “Arkadaşına Öner” kampanyasına katılabilir ve Ledger alan her arkadaşınız için 10 dolar değerinde BTC kazanabilirsiniz. Ledger satın almak için linke tıklayabilirsiniz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

metaverse

Metaverse ve Gaming Dünyasında Bu Hafta Neler Yaşandı?

BNB Chain, opBNB Ana Ağının Lansmanını Duyurdu