içinde

Ledger & MetaMask Ortaklığı: Ledger Nano X Yakında MetaMask MobilApp İle Uyumlu

Ledger ve MetaMask, ortaklığını sürdürmek ve ortak müşterileri için kullanım kolaylığını ve güvenliğini artırmak için bugün heyecanlı.

Lokal partneri olduğumuz Ledger’daki ürünlere bakmak ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için bu bağlantıya tıklayın.

MetaMask bir tarayıcı uzantısı ve bir mobil uygulama olarak kullanılabilir. Ancak şimdiye kadar yalnızca masaüstü tarayıcı uzantısı Ledger Nano cüzdanlarıyla uyumluydu.

Ledger ve MetaMask ekipleri, Nano X’i MetaMask mobil uygulamasıyla entegre ederek Ledger’ın güvenliğini ve tam sahipliğini MetaMask’ın basitliğiyle birleştiriyor.

Ledger

Yakında Nano X’inizi Bluetooth üzerinden MetaMask uygulamasına bağlayabilecek ve Ledger Live hesaplarınızı içe aktarabileceksiniz. MetaMask ile yaptığınız her işlemin Nano X ile açık imza ile onaylanması gerekir. Nano X donanım cüzdanınız, özel anahtarlarınızı her zaman çevrimdışı ve korumalı tutar.

Ledger’da Mühendislik B2C Başkan Yardımcısı Carl Anderson ortaklığın yeni ilerlemesi için şunları dile getirdi:

“MetaMask ve Ledger, kendi kendini koruyan maksimum sistemlerdir. Bu nedenle web3 kullanıcılarına sorunsuz bir deneyim ve sınıfının en iyisi güvenliğin harika bir karışımını sunmak için ortak olmamız çok anlamlı oldu. Kesinlikle sihirli bir havası var: MetaMask’tesiniz, her zamanki web3 işlemlerinizi yapıyorsunuz ve şimdi bunları Bluetooth üzerinden Nano X’inizde net bir şekilde imzalayabilirsiniz, değil mi?”

Bu özellik bir Bluetooth bağlantısı gerektirdiğinden, Ledger Nano S Plus’ın, MetaMask mobil uygulamasıyla uyumlu olmadığını lütfen unutmayın.

Ledger ortak müşterileri için güvenli ve sorunsuz bir deneyim sağlamak için iş birliği yapmaya devam edecek.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Teknik Analiz

Fibonacci Düzeltmesi Nasıl Kullanılır?

Bybit 1.200.000 $KUNCI Kazanma Fırsatı!