in , ,

Ledger Live, Arbitrum ve Optimism’i Entegre Etti

Ledger Live, resmi Twitter hesabı üzerinden yeni gelişmeyi kullanıcılarına duyurdu.

Ledger, kripto donanım cüzdanı alanında öne çıkıyor ve kripto para sahiplerine güvenli bir soğuk depolama deneyimi sağlıyor.

Yeni güncelleme ile Arbitrum ve Optimism’i entegre ettiğini duyuran proje, doğrudan Ledger Live aracılığıyla $ARB ve Arbitrum blok zincirinde 100 token gönderebilmeyi mümkün kılıyor.

Optimism Ethereum’da ölçeklendirmeyi daha kolay, daha güvenli ve daha ucuz hale getiren bir Layer 2 blok zinciridir. Yönetim tokeni olan OP artık Ledger Live’da ve ayrıca Optimism blok zincirinde 100 ek token olarak mevcut!

Energy Web, şirketlerin enerji geçişinde gezinmesine yardımcı olan bir teknoloji oluşturuyor ve yerel tokeni EWT’yi Ledger Live’e taşıdı.

Rootstock, Bitcoin üzerine inşa edilmiş DeFi projesidir. Yerel tokeni olan $RBTC yakında Ledger Live ile güvenli hale getirilecek ve yönetilebilecek.

Partneri olduğumuz Ledger’daki ürünlere bakmak ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için buraya tıklayabilirsiniz!

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

PancakeSwap

Pancakeswap Neden Hata Veriyor?

Ethereum (ETH) Fiyatı Toparlanıyor mu?