in ,

Ledger ile Öğren: Üstad Splinter ve Kripto Kirpi ile Bilgi Kampı

Ledger ile birlikte size kripto piyasasıyla ilgili merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir fırsat sunuyoruz!

Üstad Splinter ve Kripto Kirpi ile 45 gün sürecek sanal bilgi kampına katılmak için yapmanız gerekenler oldukça kolay:

  • Yeni Ledger’ınızı referans linkimizi kullanarak satın alın.
  • Ekran görüntüsünü Telegram üzerinden @koinsaatidirect adresine yollayın.
  • 45 gün sürecek sanal bilgi kampınız için sorularınızı hazırlamaya başlayın!

Sanal bilgi kampı 1 Kasım’da başlayacak ve 45 gün sürecektir.

Peki Ledger Nedir?

Ledger, paranızı güvenle saklamanıza yardımcı olan dijital bir donanım cüzdanıdır. Donanım cüzdan, kullanıcının özel anahtarlarını güvenli bir donanım aygıtında depolayan bir kripto para cüzdanıdır. Donanım cüzdanların ardındaki temel prensip, kolay hacklenebilen bilgisayar veya akıllı telefonunuz ile özel anahtarlar arasında tam ayrışma sağlamaktır. Özetle Ledger; kripto varlıklarınızı güvenle saklamak, satın almak, takas etmek ve artırmak için en akıllıca yoldur.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Solana

Solana NFT Nasıl Mint’lenir?

Ethereum (ETH) ve Avalanche (AVAX) Teknik Analizleri – 19.10.2022