in ,

Ledger ile Apple iPod’ların Geliştiricisi Tony Fadell İş Birliği Gerçekleştirdi!

Kripto donanım cüzdanı alanında öne çıkan ve kripto para sahiplerine güvenli bir soğuk depolama deneyimi sağlayan Ledger ile Apple iPod’ların geliştiricisi Tony Fadell en yeni donanım cüzdanı için iş birliği gerçekleştirdi.

Tony Fadell, Ledger Stax’i Layer ile iş birliği içinde kullanıcıların rahatını önceleyecek şekilde tasarladı. Geliştirilen yeni kullanıcı arayüzü anlaşılır ve pratik bir kullanım sunuyor. Kullanıcılar, Ledger Stax ile NFT koleksiyonu ve 500’den fazla varlığı yönetebilecek. Dokunmatik arayüz ile güvenlikten taviz vermeden çok daha erişilebilir olan ve yenilikçi Web 3.0 uygulamaları geliştirilebilecek.

Ledger Stax’in tasarımcısı Tony Fadell: “Sadece kullanıcı dostu olması yetmez! Kullanıcılara haz verecek bir ürün yaratmamız ve dijital varlık güvenliğinin sadece meraklılarına değil, herkese hitap etmesi gerekiyordu.” dedi.

Ledger Nano serilerinde, en başarılı dijital varlık güvenlik donanımını yarattığını söyleyen Ledger Yönetim Kurulu Başkanı Pascal Gauthier. “Dijital varlıklar artık Bitcoin gibi kriptolardan ibaret değil. Kimlik ve dijital mülkiyet konuları git gide önem kazanıyor. Ana akım kullanıcıların ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış bir cihaz yaratmanın zamanı geldi. Elbette bunu yaparken güvenlikten de hiçbir şekilde taviz vermememiz gerekiyor. Ledger Stax ile bunu başardık! Hem güvenli hem erişilebilir.” açıklamasında bulundu.

Ledger Stax’ın, 2023’ün birinci çeyreğinde piyasaya çıkması planlanıyor. Partneri olduğumuz Ledger’daki ürünlere bakmak ve ön sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz. Her Ledger Stax kutusunda bulunan Infinity Pass ile ücretsiz bir NFT’ye sahip olabilir ve gelecekte sunulacak özel avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

kripto

Kripto Sözlüğü (R-Z)

kripto blockchain

Primal (PRIMAL) Nedir? Nasıl Alınır?