in ,

Ledger Hangi Zincirleri Destekliyor?

Ledger, kripto donanım cüzdanı alanında öne çıkıyor ve kripto para sahiplerine güvenli bir soğuk depolama deneyimi sağlıyor. Peki Ledger hangi zincirleri destekliyor?

Kripto donanım cüzdanı Ledger, bugüne kadar satılan 5 milyonun üzerinde cüzdanla dünyadaki dijital varlıklarının %20’sinden fazlasına sahip. Kripto paralar ve dijital varlıklarla ilgili artan güvenlik sorunlarının yanı sıra yeni araçlarla dijital varlıkları elinde bulunduran herkes için en güvenli ortamı oluşturmayı amaçlıyor.

Ledger Nano X alana $30, S Plus alana $20 BTC hediye kampanya sayfamız için linke tıklayın.

Ledger Nano cihazları, Ethereum, Tron, Binance Chain, Solana ve BNB Smart Chain (BSC) gibi birden çok blok zinciriyle uyumludur. Örneğin Ledger Nano ile kripto ve dijital varlıklarınızı güvence altına almak isterseniz onu BNB Smart Chain ile çalışacak şekilde ayarlamanız gerekir. Cihazınızda herhangi bir BEP-20 tokeni saklayabilirsiniz. Genel olarak geniş çaplı oldukça önemli ve çeşitli varlıklara odaklanan Ledger’in desteklediği varlıklar arasında Bitcoin, Ethereum, BNB, Litecoin, Dogecoin, Zcash, Ripple bulunuyor.

Ledger Extension ise Ledger Nano X’inizi kullanarak doğrudan NFT pazarlarına ve dApp’lere bağlanmanıza izin veren ve işlemleri imzalamadan önce sizi kötü niyetli ve şüpheli web siteleri ve akıllı sözleşmeler konusunda uyaran çok zincirli bir tarayıcı uzantısıdır. Ledger Extension şu anda Ethereum ve Polygon’u desteklemektedir. İlerleyen süreçte EVM zinciri ve Solana içinde destek sunmayı planlıyor.

Ledger Nano X alana $30, S Plus alana $20 BTC hediye kampanya sayfamız için linke tıklayın.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Kilitlenen Toplam Değere Göre En İyi DeFi Protokolleri

Paranın Zaman Değeri