in , ,

Ledger, Cardano Ekosistemine Verdiği Desteği Büyütüyor

Yakın zamanda yapılan duyuruya göre Cardano, artık Ledger Enterprise platformuna entegre edildi. Ledger Enterprise, dijital varlıklarını kendi kendine saklamayı ve güvence altına almayı amaçlayan şirketler için çözüm sunuyor. 

Ledger’ın resmi Twitter hesabı tarafından yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi: 

“Sevgili Cardano topluluğu, Cardano’nun artık Ledger Enterprise ile entegre olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz.” 

Cardano Tayland’a Genişliyor

Tüm bu gelişmelerin yanı sıra Cardano ile ilgili bir başka gelişme daha bulunuyor. 

Cardano’nun resmi ticari kolu olan EMURGO, Tayland’ın en büyük kripto para borsası Bitkub Exchange ve dijital eğitim merkezi Bitkub Academy ile stratejik bir ortaklık kurduğunu açıkladı. 

Ortaklık, topluluk oluşturma ve eğitim girişimleri yoluyla Tayland’da Cardano blok zinciri ekosistemi ve Web3 hakkında daha geniş bir farkındalık yaratmayı amaçlıyor. 

Taraflar, ortaklık kapsamında yetenekli Taylandlı gençler ve üniversite öğrencileri için Web3 iş yarışmalarına ev sahipliği yapacak ve Web3 istihdam olanakları sunacak. Ortaklık aynı zamanda stablecoin’ler de dahil olmak üzere Cardano ekosistem girişimleri için potansiyel kullanım durumlarını da araştıracak. 

Partneri olduğumuz Ledger’daki ürünlere bakmak ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için buraya tıklayabilirsiniz!

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Ethereum (ETH) 2.000 Doları Hedeflemeye Devam Ediyor

Inverse Finance (INV) Nedir? Nasıl Alınır?