in ,

Ledger 100 Milyon Euro’luk Yatırım Aldı!

En büyük donanım cüzdan üreticisi olan Ledger, 100 milyon euro’luk bir yatırım aldı. Yatırımın ardından şirketin toplam değeri 1,4 milyar dolar oldu. 

Kripto donanım cüzdanları geliştiren Ledger, 10T, Cap Horn, Morgan Creek, Cathay Innovation, True Global Ventures, Cite Gestion SPV, Digital Finance Group ve VaynerFund yer aldığı C serisi funding round’un ardından toplam yatırım miktarı 1,4 milyar dolar oldu.

Kripto dünyasında yaşanan finansal krizler yatırımcıları güvenlik konusunda endişeye sürüklese de güvenli bir cüzdan bulma konusunda daha temkinli yapıyor. Tamda bu noktada Ledger kullanıcılara güvenlik öncelikli bir cüzdan sunuyor. Ledger’ın donanım ürünleri, kullanıcıların varlıklarını güvenli ve fiziksel bir konumda saklamalarına olanak tanır.

Bu konu hakkında Ledger CEO’su Pascal Gauthier, “Bildiğiniz gibi 2022, önemli kripto borsalarının çöküşü ve değişen makroekonomik koşullar da dahil olmak üzere kripto endüstrisi için zorlu bir yıldı.” şeklinde bir yorumda bulundu. 

Ledger CEO’su Pascal Gauthier, “Bu zorlu ortamda Ledger, donanım ve hizmet bölümleri için sürekli olarak güçlü bir esneklik ve artan bir benimseme göstermiştir. Ledger’ın kuruluşundan bu yana, pazarın yukarı ve aşağı yönlü hareket ettiğini gördük ancak blok zinciri yeniliğine olan bağlılığımız sarsılmaz” diye ekledi. 

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Mart Ayının En Değerli NFT’leri

gas

Ethereum Gas ve Dapp Nedir?