içinde

League of Kingdoms Arena (LOKA) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: LOKA Nedir?

League of Kingdoms Arena (LOKA) yatırma işlemleri 23 Mart TSİ 15:00’te Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açılacak. 25 Mart’ta yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar League of Kingdoms Arena (LOKA) için 23 Mart TSİ 15:00’ten itibaren Huobi Global üzerinden yatırma işlemlerini gerçekleştirebilecek. LOKA için spot işlemler (LOKA/USDT) yeterli hacme ulaşıldığında 25 Mart’ta açılacak ve yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak LOKA’larınızı Huobi Global borsasında başka yere çekmek (withdrawal) aktarmak için 26 Mart 15:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

League of Kingdoms Arena (LOKA) Nedir?

League of Kingdoms, blokzincirindeki ilk 4x MMO strateji oyunu olarak Temmuz 2020’de piyasaya sürüldü. Oyun şu anda Q1 2022 itibariyle dünyanın en hızlı büyüyen blockchain MMO oyunlarından biri.

Oyun, blokzinciri ağında çalışır ve NFT ekosistemi, ikonik Land NFT dahil olmak üzere çeşitli oyun içi varlıkları ve özellikleri içerir. Land NFT’leri blokzinciri ağında saklanır ve League of Kingdoms dünyasının bulunduğu zemini temsil eder.

Bu Arazilere yalnızca oyuncular sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda Arazilerde kaynak toplar ve bunları ticaret için NFT’lere dönüştürür. Tüm bu tokenize edilmiş varlıklar, aracılar olmadan şeffaf ve güvenilir bir şekilde blokzincirinde işlem görür ve alınıp satılır.

League of Kingdoms Arena (LOKA)

League of Kingdoms Arena (LOKA), krallıklar tarafından ve krallıklar için yönetim simgesidir. Token size TPA Metaverse Foundation tarafından getirilir.
Bu  “League Of Kingdoms Arena (LOKA)” parçaları, Ethereum blokzincirinde ERC-20 yönetişim tokenleridir. Oyun evreninin kilit üyeleri olan LOKA sahipleri, oyun yönetişim süreçlerine katılmak için çeşitli avantajlardan ve ayrıcalıklardan yararlanabilecekler.
Oyuncular, League of Kingdoms Evreninde ve çeşitli topluluk odaklı girişimler aracılığıyla çeşitli oyun içerikleri oynadıklarında $LOKA kazanabilecekler.

Official website: https://www.leagueofkingdoms.com/

Whitepaper: https://whitepaper.playersarena.foundation/loka/

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

Solana Ağında NFT Mint İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Avalanche (AVAX), Fantom (FTM) ve Solana (SOL) Fiyat Analizleri I 23.03.2022