in ,

Lazio Fan Token (LAZIO) Nedir? Nasıl Alınır?

Kripto para dünyası birbirinden farklı donanıma ve özelliğe sahip çeşitli projeleri bünyesinde barındırıyor. Popülerliğini koruyan ve sahiplerine birden fazla avantaj sağlayan fan token projeleri de bunlardan biri. İtalyan futbol takımlarından Lazio’nun taraftar tokenini inceliyoruz. 

İtalya ulusal futbol ligi Seri A’da top koşturan Lazio takımının taraftarları için tasarlanan bu token, Binance Smart Chain üzerinde oluşturulmuş bir BEP-20 tokenidir. 

Projenin temel amacı diğer taraftar tokenlerde olduğu gibi kulüp, sporcular ve taraftarlar arasında etkileşim sağlamaktır. Lazio fan token projesi ile taraftarlar anket yapma, dijital koleksiyonlara sahip olma ve taraftar ödülleriyle birlikte gelen oyun özelliklerinin keyfini çıkarma avantajına sahiplerdir. 

Lazio Fan Token Avantajları

  • Lazio Fan Token yatırımcıları kulüp kararlarında oylama yapma imkanına sahiplerdir.
  • Lazio Fan Token sahipleri NFT koleksiyonu, bağış ya da mini oyun gibi avantajlardan yararlanmaktadır.
  • Bu özellikler ile birlikte yatırımcılar, özel oylama anketlerinde kulüp meseleleri ile ilgili görüşlerini paylaşma avantajı elde etmektedirler.

Lazio Fan Token İstatistikler

21 Ekim 2021 tarihinde piyasaya sürülen varlığın toplam arzı 40 milyon iken dolaşımdaki arzı ise bu rakamın %22’sine denk gelen 8 milyon 600 bindir. Varlık bu zamana kadar gördüğü en yüksek fiyat olan 35,76 dolar seviyesini piyasaya sürüldüğü gün olan 21 Ekim 2021’de görürken en düşük seviyesini ise 12 Mayıs 2022’de 0,9102 dolar ile görmüştür. 

LAZIO Nereden ve Nasıl Alınır? 

Birçok kripto varlık alım satım platformunda listelenen LAZIO’yu almak için Binance, PancakeSwap, Gate.io ve Poloniex gibi popüler varlık platformlarını kullanabilirsiniz. LAZIO fan tokeni yerli borsa olan BTCTurk üzerinden de kolaylıkla alıp satabilir ve elinizde tutabilirsiniz. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Coin Vesting Takvimlerine Nereden Bakılır?

Metaplex (MPLX) Nedir ve Nasıl Satın Alınır?