in ,

LayerZero Airdrop’u Nasıl Alınır?

Yüksek potansiyele sahip ücretsiz token’lar mı arıyorsunuz? Yaklaşmakta olan en büyük airdrop’lardan biri PayPal gibi birçok küresel kuruluş tarafından finanse edilen LayerZero’dur. Bu yazıda, LayerZero’nun ne olduğunu ve token airdrop’unu almak için neler yapabileceğinizi açıklayacağız. 

LayerZero, birden fazla zinciri birbirine bağlamak için tasarlanmış güvenilir bir omnichain birlikte çalışabilirlik protokolüdür. LayerZero, orta zincir veya Layer-2 çözümü yerine, tüm zincirlerde doğrudan, güvene dayalı olmayan işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirecek devasa bir altyapı sağlar. 

LayerZero Labs, 2022’nin Mart ayında FTX Ventures, Coinbase Ventures, Uniswap Labs, PayPal Ventures, a16z ve birçok şirketten 135 milyon dolar topladı. LayerZero, PayPal’in ilk Web3 yatırımıdır. 

LayerZero Airdrop Nasıl Alınır? 

Olası bir airdrop durumunda hazır olmak için yapılması gereken bazı görevler bulunuyor. Bu görevleri sizler için sıraladık.

  • Canlı ve kullanıma hazır olan ilk LayerZero protokolü Stargate Finance’ın kullanıcılarının ve DAO’sunun delegelerinin ZRO airdrop alma ihtimali oldukça yüksek. O yüzden Binance gibi merkezi borsalar veya Uniswap gibi merkeziyetsiz borsalar üzerinden 5 dolar değerinde STG almalısınız. Ardından Stargete’in staking sekmesinde token’larınızı stake etmelisiniz. Stake işlemleri için https://stargate.finance/stake adresini kullanabilirsiniz.

  • Stargate Finance dışında, Mugen Finance, Radiant Capital, Omni X veya Angle Protocol dahil olmak üzere diğer dApp’lerle de etkileşim kurabilirsiniz. Bu merkeziyetsiz uygulamalar üzerinde para yatırabilir, likidite sağlayabilir, varlıkları takas edebilirsiniz. Böylelikle ekosistemi aktif ve tutarlı bir şekilde kullanmış olursunuz. 

USDC Avax Sözleşme Adresi: 0x5425890298aed601595a70AB815c96711a31Bc65

USDC Goerli Sözleşme Adresi: 0x07865c6E87B9F70255377e024ace6630C1Eaa37F

  • Aptos kısa süre önce LayerZero tarafından desteklenen Aptos Bridge’i piyasaya sürdü. USDC, USDT ve ETH’yi, Ethereum, Arbitrum, Optimisim, Avalanche, Polygon ve BSC’den Aptos’a taşıyabilirsiniz. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Cosmos (ATOM)

Cosmos Ekosisteminin Akıllı Sözleşme Projesi JUNO Nedir?

Nervos Network (CKB) Nedir? Nasıl Alınır?