in

LaunchBlock (LBP) ve Conflux (CFX) KuCoin’de Listeleniyor: LBP ve CFX Nedir?

KuCoin kripto para borsası yeni iki altcoin’i listeliyor. Bu altcoinler LaunchBlock (LBP) ve Conflux (CFX) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen başka harika iki projeyi duyurmaktan son derece gururludur. LaunchBlock (LBP) ve Conflux (CFX) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri LBP/USDT ve CFX/USDT’dir.

Yatırımcılar 1 Nisan TSİ 13:00’ten itibaren KuCoin üzerinden LBP alım-satımı, 1 Nisan TSİ 11:00’den itibaren KuCoin üzerinden CFX alım-satımı yapabilecek. Ancak LBP’Lerinizi ve CFX’lerinizi KuCoin borsasından başka bir yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 2 Nisan TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi KuCoin Twitter Hesabının LBP Listeleme Haberi:

LaunchBlock (LBP) Nedir?

Launchblock.com, başlangıç sermaye fonu hedeflerini yükseltmek isteyen dijital varlıklar için bir yatırımın erken aşamalarında erişilebilirlik sağlar. Animoca Brands ve diğer büyük yatırımcıların desteğiyle, Launchblock.com’a benzersiz projeler getirmek için alan içinde zengin bilgi ve deneyime sahip son derece deneyimli bir ekip bulunuyor.

LaunchBlock (LBP)

LaunchBlock platformunun yerel dijital kriptografik olarak güvenli ERC-20 token’i LBP’dir. Platformda birlikte çalışabilir bir yardımcı program token’i olarak tasarlanmıştır. LaunchBlock protokolünde yer alan tüm yönetişim ve yardımcı program işlevlerinde kullanılır.

Official wesbite: https://launchblock.com/

Whitepaper: LBP – Whitepaper

Resmi KuCoin Twitter Hesabının CFX Listeleme Haberi:

Conflux (CFX) Nedir?

Conflux, merkeziyetsiz ekonomileri sınırlar ve protokoller arasında birbirine bağlayan izinsiz bir Layer1 genel blokzinciridir. Sıfır tıkanıklık ve düşük ücretlerle hızlı, ölçeklenebilir ve sağlamlıkla uyumlu olan Conflux, dünyanın işlem yapma şeklini dönüştürüyor ve sürdürülebilir, sınırsız bir ekonomiye dönüşüme öncülük ediyor.

Conflux (CFX)

Çin’deki tek düzenleyici uyumlu, kamuya açık ve izinsiz blokzinciri olan Conflux, Asya’da inşa edilen ve genişleyen projeler için benzersiz bir avantaj sağlamaktadır. Conflux, küresel olarak genel DeFi ekosistemini güçlendirmek için merkeziyetsiz ekonomileri birbirine bağlamayı amaçlıyor.

CFX, Conflux ağında yerel token olarak yer almaktadır. Her CFX 1018 drip içermektedir. Conflux üzerindeki işlemler, Ethereum ağındaki işlemlere benzer şekilde işlenir ve CFX, bu nedenle ETH ile benzer rol oynamaktadır. Yani kullanıcılar bir gas fee ve gas limiti ile işlem gönderir, ikincisi ise CFX cinsindendir.

Official website: https://confluxnetwork.org/en/

Whitepaper: CFX – Whitepaper

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Opera 8 Büyük Blockchain Ekosistemini Destekleyecek

Terra Ekosistem Rehberi