in ,

KuCoin’de Listelenen Son 5 Proje ve Fiyat Performansları

KuCoin kripto para borsası, zaman zaman yeni coin’ler listeliyor. Bu yazımızda KuCoin borsasında listelenen son 5 projeyi ve göstermiş oldukları fiyat performanslarını detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. 

MetisDAO (METIS)

Metis, Web 3.0 ekonomisi için bir Ethereum layer 2 ve DAO altyapısıdır. Metis’in vizyonu, Web2 dünyasını Web3 ile bağlamak için Ethereum’u ölçeklendirmek ve tüm Web3 dünyasının Metis Layer 2 aracılığıyla Ethereum üzerine kurulmasını sağlamaktır. Ayrıca Metis, merkeziyetsiz uygulamaların, toplulukların ve işletmelerin işleyişini ve yönetimini desteklemek için temel birim olarak hareket edecek yeni bir DAO yapısı (DAC – Merkeziyetsiz Otonom Şirket) tanımlıyor.

Metis’in ölçeklenebilir protokolü; NFT platformları, Reddit benzeri merkeziyetsiz sosyal platformlar, açık kaynak geliştirici toplulukları, influencer toplulukları, gamer toplulukları, freelancer toplulukları, kitle fonlaması, yield farming, DEX trading ve daha birçok farklı durum dahil olmak üzere çok çeşitli kullanım durumlarını destekler.

METIS token’i KuCoin’de 3 Mart TSİ 13:00’te METIS/USDT işlem çiftinde listelendi. Listelenme öncesinde METIS fiyatı 153$-154$ aralığındaydı. 3 Mart TSİ 09:58’de METIS fiyatı 155.79$’dı. Listelenme saati geldiğinde 154.1$’dan işlem görüyordu. METIS fiyatı, listelenme haberi sonrası 159.06$’a kadar yükseldi. Bu yazının hazırlandığı zamanlarda 122.41$’dan işlem görüyor. 

Metis (METIS) CoinMarketCap Grafiği

Theta Network (TFUEL)

Theta Network, birçok yatırımcıyı ve küresel kullanıcı tabanını kendine çeken, blockchain tabanlı bir içerik akış platformudur. Geleneksel video akışı sektörünün karşılaştığı sorunlara geniş yelpazede blockchain özellikli çözümler sunan merkeziyetsiz bir video dağıtım ağıdır. 

Theta kullanıcıları, Theta Network’ün içerik transkripsiyon ve dApp’i olan Edgecast aracılığıyla diğer kullanıcılarla video paylaşmak için ödül olarak Theta Fuel tokenleri kazanabilirler. Theta, çoğu e-spor, müzik, TV, film, eğitim ve kurumsal konferansa odaklanan, büyüyen eğlence odaklı hizmetler ekosistemini güçlendirmek için güvenilir, kullanıcı odaklı bir yöntem oluşturdu.

TFUEL tokeni, Theta blockchain’indeki ikinci tokendir. TFUEL, bir video akışını paylaşmak için aktarıcılara yapılan ödemeler, akıllı sözleşmelerin dağıtılması ve bunlarla etkileşim kurulması, NFT’ler ve DeFi uygulamaları ile ilgili ücretler gibi Theta blockchain’indeki tüm işlemleri güçlendirmek için kullanılır.

TFUEL token’i KuCoin’de 2 Mart TSİ 12:00’de TFUEL/BUSD ve TFUEL/USDT işlem çiftlerinde listelendi. Listelenme öncesinde TFUEL fiyatı 0.17$-0.18$ aralığındaydı. 2 Mart TSİ 20:24’te 0.1764$ olan fiyatı aynı saat aralıklarında artışa başladı. Listelenme saati geldiğinde 0.1744$’dan işlem görüyordu. $TFUEL, bu yazının hazırlandığı zamanlarda 0.1523$’dan işlem görüyor. 

Theta Fuel (TFUEL) CoinMarketCap Grafiği

MARS4 (MARS4)

MARS4, birbirine bağlı üç bölümden oluşan Blockchain tabanlı bir projedir. MARS4 metaverse’si, kazanç sağlayan Mars Land NFT’leri ve Unreal engine ile oluşturulmuş birinci sınıf 3D grafiklere sahip bir play-to-earn NFT oyunudur. Mars’ın bilimsel olarak gerçekçi, hayatta kalma ve strateji simülasyonu içerisinde gelişme kaydetmek mümkün. Oyun içerisindeki hayatta kalma şansınızı arttırmak için topluluğunuzu tam bir yaşam alanına dönüştürmeniz bekleniyor.

Oyun içerisindeki çalışmalarınız, oyun içi ekonomiyi güçlendirecek, araçlar ve binalar inşa etmenize, bunları geliştirmenize ve daha fazla Mars Land satın almanıza veya Kucoin gibi düzey borsalarda ticaret yapmanıza olanak tanıyan MARS4 tokeni ile ödüllendirilecek. 

MARS4 tokeni KuCoin’de 1 Mart TSİ 3:00’te MARS4/USDT işlem çiftinde listelendi. Listelenme öncesinde MARS4 fiyatı 0.01742$-0.01756$ aralığındaydı. 1 Mart TSİ 00:20’de MARS4 fiyatı 0.01742$’dı. Listelenme saati geldiğinde 0.01737$’dan işlem görüyordu. METIS fiyatı, listelenme haberi sonrası gün içerisinde 0.01856$’a kadar yükseldi. Bu yazının hazırlandığı zamanlarda 0.01267$’dan işlem görüyor. 

MARS4 (MARS4) CoinMarketCap Grafiği

World Mobile Token (WMT)

World Mobile Chain, telekomünikasyon altyapısındaki paylaşım ekonomisini güçlendirmek için yaratılan blockchain tabanlı bir çözümdür. WMT, bağlı olmayanları bağlamak ve bankada olmayanları toplamak için oluşturulmuş bir yardımcı program tokenidir. Dijital dışlanma, yaklaşık 4 milyar insanın çevrimdışı kalmasıyla önemli bir sorundur. World Mobile, dijital dışlanma sorununa bir son vermeyi amaçlayarak Afrika ve ötesinde devrim niteliğinde, ölçeklenebilir bir ağ sunmayı planlıyor.

World Mobile Token, hibrit spektrum, yenilenebilir enerji ve blockchain teknolojisini kullanarak bir ağ inşa ediyor. Earth Node’lar, ağın belkemiğini oluşturarak tüm işlemleri blockchain’e kaydeder. Kullanıcılar, bir Earth Node operatörü olarak ağın güvenliğini sağlayarak tokenomik modele göre WMT kazanabilirler. Ağın ekonomisi, paylaşım ekonomisine dayandığından ağ büyüdükçe ödüller artar. 

WMT tokeni KuCoin’de 23 Şubat TSİ 13:00’te WMT/USDT işlem çiftinde listelendi. Listelenme öncesinde WMT fiyatı 0.8146$-0.8594$ aralığındaydı. 23 Şubat TSİ 9:00’da WMT fiyatı 0.8594$’dı. Listelenme saati geldiğinde 0.8889$’dan işlem görüyordu. WMT fiyatı, listelenme haberi sonrası gün içerisinde 0.8556$’a kadar düştü. Bu yazının hazırlandığı zamanlarda 0.7274$’dan işlem görüyor. 

World Mobile Token (WMT) CoinMarketCap Grafiği

ONSTON (ONSTON)

Merkeziyetsiz bir multi-metaverse olan ONSTON, tüm metaverse’lerin serbestçe girip çıkabileceği bir ağ geçidi olmayı hedefliyor. ONSTON, metaverse topluluğunun tüm üyelerini genişleten ve bütünleştiren bir bağlantıdır. ONSTON ekibi, çeşitli metaverse’leri entegre etmek için bir multi-metaverse oluşturacaktır.

ONSTON, diğer çeşitli metaverse’ler için VR (Sanal gerçeklik), AR (Artırılmış gerçeklik), üretim teknik bilgisi, yüz tanıma teknolojisi ve VR oyun teknolojisini kullanarak ONSTON metaverse’sinde oyun, ekonomi, kültür ve iletişim platformu oluşturacaktır. Kullanıcılar, ONSTON’un oluşturma aracını kullanarak NFT’lerini diğer metaverse’lerden getirebilir ve ONSTON multi-metaverse’sinin keyfini çıkarabilirler.

ONSTON tokeni KuCoin’de 18 Şubat TSİ 13:00’te ONSTON/USDT işlem çiftinde listelendi. Listelenme öncesinde ONSTON fiyatı 0.2881$-0.2883$ aralığındaydı. 18 Şubat TSİ 9:00’da ONSTON fiyatı 0.2893$’dı. Listelenme saati geldiğinde 0.204$’dan işlem görüyordu. ONSTON fiyatı, listelenme haberi sonrası gün içerisinde 0.3566$’a kadar yükseldi. Bu yazının hazırlandığı zamanlarda 0.05967$’dan işlem görüyor. 

ONSTON (ONSTON) CoinMarketCap Grafiği

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

İtalya Milli Futbol Takımı Fan Token ($ITA) Ön Satışa Çıkıyor: $ITA Token Nasıl Satın Alınır?

Haftalık Finansal Gelişmeler | 06.03.2022