in , , ,

KuCoin ve Bloktopia İşbirliği: Meta Office

KuCoin, metaverse konusunda girişimlerini genişletiyor. Meta Office ile Tanışın

NFT metaverse

Metaverse, geçtiğimiz haftadan beri kripto piyasasının gündem maddesi. KuCoin, Bloktopia iş birliği ile yeni bir ürün ekosistemi kullanıma sunacak. Merkezi kripto borsası KuCoin, bütünleşmiş metaverse girişimi ile Meta Office’i tanıtıyor.

Bilinirliği yüksek bir kriptopara borsası olan Kucoin tarafından yapılan duyuruya göre, “Metaverse planında” çok önemli bir kilometre taşını geride bıraktı. Bloktopia ile stratejik ortaklık içinde KuCoin, ilk sanal ofisini, yani Meta Ofisini açıyor.

Ayrıca; kullanıcılar, anlık olarak sesli sohbet mekanizmalarıyla birbirleriyle etkileşime geçebilecekler.

Metaverse Popülerliği Artıyor

KuCoin yetkilileri, partnerlik seçiminde “görsel olarak çarpıcı” arayüzleri ve birinci sınıf kullanıcı deneyimi sayesinde Bloktopia’nın seçildiğini vurguladı.

Metaverse

Bloktopia ekosistemi, her kripto kullanıcısının gelir elde etmesine, oyun oynamasına, arkadaşlarla etkileşime girmesine olanak sağlar.

Geçtiğimiz hafta Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, şirketi metaverse konusunda vurgulamak için ürününün adını “Meta” olarak değiştirdiklerinden beri metaverse projeleri kendi boğalarının start’ını vermişti.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Üstad Splinter ile Huobi Temel Analiz Sohbet Saati

FED Para Basımını Azaltma Kararı Aldı