in

Kucoin Oddz Finance’i Listeliyor: $ODDZ Nedir?

Oddz Finance

Oddz Finance 19 Ağustos günü TSİ 13.00’te Kucoin’de Listeleniyor. Kullanıcılar ODDZ/USDT işlem çiftiyle alım satım yapabilecekler. Para çekme işlemleri ise 20 Ağustos günü TSİ 13.00’ten sonra yapılabilecek.

ODDZ Nedir?

Oddz, alım ve satım opsiyonu sözleşmelerinin, sürekli koşullu alım satımların ve vadeli işlemlerin yürütülmesini hızlandıran çok zincirli bir türev alım satım platformudur.

Potansiyel merkeziyetsiz türev piyasasını serbest bırakmak için Ethereum, Binance Smart Chain, Polygon ve Polkadot sinerjilerini kullanır.
Türev ticaretini basitleştirerek ve kullanıcı deneyimini geliştirerek DeFi ekosistemini ilerletebilecek çözümler oluşturmaya odaklanır.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Açık Kaynak Nedir?

Socios Chicago Bulls ile Anlaştı