in

KuCoin CEO’sundan İflas Açıklaması Geldi!

KuCoin CEO’su Johnny Lyu, KuCoin’in para çekme işlemlerini duraklatacağına ve 3AC, LUNA veya Babel Finance’e yüzünden iflas edeceğine ilişkin söylentileri yalanladı. 

Johnny Lyu’ya göre KuCoin, çökmüş LUNA, Three Arrows Capital veya Babel Finance’de yaşanan durumlardan doğrudan etkilenmiyor ve ”KuCoin’deki her şeyin iyi çalıştığını” garanti ediyor.

CEO Johnny Lyu, KuCoin Borsasının Celsius Network’e benzer bir şekilde para çekme işlemlerini duraklatmasına neden olabilecek likidite sorunları yaşadığı iddialarını yalanladı. Ayrıca; Johnny Lyu, KuCoin’in çökmüş LUNA, Three Arrows Capital, Babel Finance veya devam eden kripto kışı nedeniyle finansal sıkıntılar yaşayan başka herhangi bir kripto projesinden doğrudan etkilenmediğini de açıkladı. CEO Lyu, resmi Twitter hesabından şunları paylaştı:

FUD’lara karşı dikkatli olun! Bu söylentileri kimin çıkardığı ve niyetlerinin ne olduğuyla ilgili hiçbir fikrim yok ama KuCoin’in Three Arrows Capital (3AC), LUNA ve Babel Finance ile hiçbir bağlantısı yok.Herhangi bir coin’in düşüşünden kaynaklanan bir zararımız ve para çekimlerini durdurmak gibi bir planımız da yok. KuCoin’de her şey yolunda gidiyor.

 

KuCoin CEO’su Johnny Lyu, KuCoin’in Mayıs ayı gibi yakın bir zamanda 150 milyon dolarlık bir finansman turunu bitirdiği göz önüne alındığında kripto borsasının finansal olarak istikrarlı olduğunu söyledi. Ayrıca; KuCoin’in kripto kışının ortasında hala işe alım yapan birkaç kripto borsasından biri olduğuna, yeni özellikler ve ürünler piyasaya sürerek ayı piyasasında daha aktif olduğuna dikkat çekti. KuCoin’in faaliyetlerindeki sürekli şeffaflığa vurgulayarak şunları söyledi:

Şeffaf olmak her zaman temel ilkelerimizden biridir. Faaliyetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabileceğiniz 2022 H1 inceleme raporumuzu yakında yayınlayacağız. KuCoin, kasıtlı olarak doğrulanmamış bilgileri yayan FUD üyeleri için yasal işlem yapma hakkını saklı tutar.

Daha önce de belirtildiği gibi CEO Johnny Lyu, Twitter’da dolaşan KuCoin kripto borsasının bazı kripto projeleri yüzünden para çekme işlemlerini yakında duraklatacağına ve kripto piyasası düşüşünün bir sonucu olarak çöken hedge fonlarıyla ilgili söylentileri yalanladı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

 

NFT Satışları Son 12 Ayın En Düşük Seviyesinde

Stop-Loss Nedir Ve Nasıl Kullanılır?