in , , , , ,

Kriptopara Piyasası Sert Düşüş Yaşadı

Bitcoin

Kriptopara piyasası son bir saattir çalkantılı seyir izliyor. Son bir saat içerisinde birçok kriptopara ciddi oranlarda kayıp yaşadı. Başta Bitcoin olmak üzere majör altcoinlerde de durum aynı. 

Lider kriptopara birimi Bitcoin %10’dan fazla düşüş yaşayarak 45,000 USD’nin altına kadar geriledi. Öte yandan Ethereum ise 3300 USD’ye kadar düşüş yaşadı. Son birkaç haftadır pozitif seyreden piyasada bir anda sert kayıplar yaşanması yatırımcıları şaşırttı.

Majör altcoinlerde ise Solana hala güçlü duruşunu sergiliyor. Onun dışında Ripple %15, Dogecoin %20, Polkadot %15 Cardano %15 ve Binance Coin %15 düşüş yaşadı. Piyasada bu düşüşler seyrederken sadece birkaç saat önce yayınladığımız Bitcoin teknik analizimizi incelemenizi tavsiye ederiz: Bitcoin (BTC) Fiyatı İçin Özel Teknik Analiz Çalışması

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Son On Yılda Ortaya Çıkan En Büyük 10 İcat

Monsta Infinite

Monsta Infinite $MONI Ön Satış 1.0 Bilgilendirmesi