Kripto Topluluğu İçin Büyük Gün: Ethereum London Hard Fork Güncellemesi Nihayet Hazır

Ethereum

Merakla beklenen Ethereum London Hard Fork Güncellemesi, kripto topluluğu içinde büyük bir etki yaratacak gibi görünüyor. Sonunda lansman tarihi geldi ve önerilen Hard Fork uygulaması nihayet yayınlanmaya hazır.

Bununla birlikte, Ethereum topluluğu ve tüm kripto dünyası tarafından bu güncellenme bekleniyordu. Bu nedenle, kullanıcılar Hard Fork’tan gelecek giriş ve çıkışları oldukça merak ediyor. Buna ilaveten, insanlar bugünün tüm kripto topluluğu için gerçekten büyük bir gün olduğunu ifade ediyor. Tarihsel olarak, Ethereum’un 2015 yılındaki ikinci yıllık geliştirici konferansı, Hard Fork’un adına ve tasarımına büyük bir ilham verdi. Hard Fork yükseltmesi esas olarak 12.965.000 blokta gerçekleşecek. Birçok analist ve yatırımcı, Hard Fork uygulamasının daha sonra Ethereum (ETH) fiyatı üzerinde olumlu bir etkisi olacağına inanıyor.

Ethereum

Bu Hard Fork güncellemesi sayesinde, Ethereum (ETH) fiyatının şu anki 2.704,38 dolar fiyatından yukarı seviyelere doğru iyi bir yükselme bekliyor. Bazı analistler, fiyatın 3.000 dolar fiyat seviyesini geçebileceğine inanıyor. Bunun yanı sıra, ETH’nin 24 saatlik işlem hacminin ve piyasa değerinin şu anda gördüğümüzden daha yüksek seviyelere doğru hareket edilmesi de bekleniyor.

Peki Ethereum Güncellemesi Başarılı Olamazsa Ne Olur?

Bazı analistler, Ethereum 2.0 lansmanındaki gecikmenin bir süreliğine fiyata negatif yansıyacağını düşünüyor. Fiyatın kesin olarak aşağı seviyelere doğru hareket edebileceği düşünülüyor. Bu, Ehereum’un yeni ATH’lere ulaşmayacağı anlamına gelmiyor, sadece uzun vadede daha fazla zaman alır. Örneğin, bazı ETH sahipleri ETH fiyatının 10.000 dolara ulaşmasını bekliyor. Ethereum 2.0 daha fazla ertelenirse, bu fiyat tahmininin gerçekleşmesi kesinlikle daha uzun sürecektir.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

SEC, Kripto Varlık Sektörünü Regüle Etmek İçin Kongre’den Daha Fazla Yetki İstiyor

Kriptopara, Bitcoin, Ethereum

5 Ağustos 2021 Kriptopara Piyasası Genel Görünümü