in ,

Kripto Endüstrisi Türkiye’ye Desteklerini İletti

Kripto endüstrisinde yer alan birçok kurumsal isim, ülkemizde meydana gelen büyük deprem için desteklerini paylaştı. 

Kahramanmaraş ilimizde yaşanan 7.7 büyüklüğündeki deprem, civar illerden hatta komşu ülkelerden bile hemen hemen aynı şiddetle hissedildi. Cumhuriyet tarihimizin en büyük doğal afetini yaşadığımız bu acı günde, kripto endüstrisinden birçok isim destek paylaşımlarında bulundu. 

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Türkiye’ye nasıl yardım edebileceklerini araştırdıklarını duyurdu. 

Destek paylaşımında bulunan bir diğer isim ise popüler kripto varlık alım satım platformu Bitfinex oldu. Bitfinex yaptığı paylaşımda, Türkiye’nin acısını paylaştıklarını ve bir destek paketi oluşturmayı planladıklarını dile getirdi. 

Paylaşımda bulunan bir diğer kripto varlık platformu ise Gate.io oldu. Gate.io, deprem bölgesindeki insanlara yardımcı olmak amacıyla bir destek paketi oluşturduklarını belirtti. 

Destek mesajı gönderen isimlerden biri de El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele oldu. Bukele, Türkçe olarak yaptığı Twitter paylaşımında, Türk halkı için dua ettiklerini dile getirdi ve gerekli tüm desteği vermeye hazır olduklarını açıkladı. 

Bununla birlikte destek mesajı gönderen isimler arasında Bitget platformu, Chiliz ve Socios’un CEO’su Alexandre Dreyfus gibi önemli isimler de yer alıyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Taraxa (TARA) Nedir? Nasıl Alınır?

Türkiye, Binance

Binance, Türkiye için Yardım Fonu Başlattı!