içinde ,

Kripto Analisti Rager, Bitcoin (BTC) Dip Fiyat Öngörüsünü Söyledi!

Bitcoin, Ayı,

Kripto Analisti Rager, Bitcoin (BTC)’nin mevcut düşüş trendinin sonunu tahmin etmek için Bitcoin2in önceki ayı piyasalarına bakıyor.

Rager, 207.500 Twitter takipçisine, Bitcoin’in 2014 ve 2018 ayı döngülerinin uzunluğunun, BTC’nin dibe vurabilmesi için daha kat etmesi gereken uzun bir yol olduğunu gösterdiğini söylüyor.

“Önceki BTC fiyat geçmişine ne kadar çok bakarsanız, bunun dip olmadığını daha çok düşünebilirsiniz. Tüm zamanların en yüksek seviyesinden 190 gün sonra, Bitcoin’in son birkaç döngüyü (kırmızı kutu) dibe vurana kadar 150 ila 200 günü daha vardı. Zaman herhangi bir gösterge ise, altı ila sekiz ay daha olabilir.”

Fiyat açısından Rager, 2014 ve 2018 düşüş trendleri sırasında Bitcoin (BTC)’i ayakta tuttuğunu belirttiği 200 haftalık hareketli ortalamayı (MA) takip ettiğini söylüyor.

“Bitcoin fiyatı önceki ayı piyasalarında olduğu gibi 200 haftalık MA’da düşer ve sıçrarsa – bunu iyi bir şey olarak düşünün.

ATH’ından sadece -%68 bir düşüş olurdu. Önceki ayı piyasaları -%84 geri çekildi.

Bu ayı piyasasında -%84 geri çekilme, BTC için 11.000 dolara yakın olacak.”

Kısa vadede Rager, ABD hisse senedi piyasasının gücünü veya zayıflığını yansıtmaya devam edeceğine inanıyor. Rager:

“SPX grafiğine bakmanız gerekirken Bitcoin grafiğine bakmak biraz zaman kaybı.”

Bitcoin ilk kez haftalık 8. kırmızı kapanışını gerçekleştirdi. Bu yazı yazıldığı sırada ise 30,300$’dan işlem görmektedir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

KoinSaati İçerik Editörü

TrustFi Haftalık Raporu: 16-22 Mayıs

Milyarder Mike Novogratz: Altcoin’ler %70 Daha Düşüş Riski Altında!