in ,

Kripto Analisti, Ethereum Yatırımcılarını Uyardı!

Kripto analisti Altcoin Sherpa, Ethereum (ETH) için önemli bir fiyat düşüşü konusunda destek seviyelerini belirterek uyarıda bulundu.

Altcoin Sherpa olarak bilinen analist, Twitter’da 176.300 takipçisine, önde gelen akıllı sözleşme platformunun 1.750 ila 1.757 dolar aralığında kalması gerektiğini aksi takdirde %20 veya daha fazla düşme riskinin olduğunu söylüyor.

Altcoin Sherpa, Ethereum (ETH) analizi için şunları söyledi:

“Bu seviyenin altında gerçekleşen kapanışlarda, muhtemelen %20 düşerek 1.500 dolar veya daha düşük bir seviyeye ineceğiz.”

Analist daha sonra Ethereum (ETH)’in mevcut fiyat hareketinin Mayıs 2021’deki piyasa yapısını nasıl yansıtabileceğini gösteren grafikler sağladığı için tarihsel verilerle karşılaştırma yapmış.

“Fiyat fraktaldır ve aynı kalıplar tüm zaman dilimlerinde görünür. Mayıs 2021’de olan buydu, bir günlük (grafikte) benzer fiyat hareketi. Açıkçası şu anda çok daha farklı makro koşullar görünüyor.”

Altcoin Sherpa’nın analizine göre, Ethereum (ETH)’un düşüş eğiliminde olduğuna ikna eden üç farklı aşamadan geçebileceğini gösteriyor. Fakat Analist, ETH analizini toparlanacağından %100 emin olmadığını ve bu nedenle belirttiği dip seviyesinin korunmasının önemli olduğunu söyleyerek sonlandırıyor.

Bu yazı yazıldığı sırada Ethereum (ETH) 1.764 dolardan işlem görmektedir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Bitcoin (BTC) Haftayı Nasıl Geçirdi I Güncel Fiyat Analizi

Vitalik, Ethereum

Vitalik Buterin Optimism Hakkında Düşüncelerini Paylaştı