in

Kommunitas Nedir? Kommunitas IKO’suna Nasıl Katılınır?

Kommunitas

Kommunitas, merkeziyetsiz ve tier sistemi olmayan bir launchpad’dir. Kommunitas, Çoklu Zincir odaklı projeler için çözüm sunar. Kommunitas, Polygon, BSC, Ethereum, Avalanche, Solana, vb. gibi çeşitli blokzincirlerinden gelen projelerle uyumludur.

Sadece bir Launchpad değil, Kommunitas ayrıca projeye Private Round, Strategic Round’dan başlayarak birçok finansman çeşitleri sunar ve ayrıca bir projenin popülaritesini artırabilecek pazarlama hizmeti sunmaktadır. Kommunitas, topluluk yönetiminden grafik tasarım ve içerik oluşturma ile ilgili tüm projelere hizmet sunar.

Kommunitas, düzinelerce bölgesel kripto topluluğu ve influencer’ların yanı sıra birkaç blokzinciri şirketi ve Sermaye Fonları / VC’lerle olan bağlantısıyla Kommunitas’ın kısa sürede bir proje tanınırlığını artırmaya yardımcı olabileceğine kesinlikle inanıyor.

Kommunitas IKO’suna Nasıl Katılınır?

(IKO – Initial Kommunity Offering)

Kommunitas

  • Token Tipi, Hesaplamaya alınacak Son Stake Dönemi dahil olmak üzere projenin ayrıntılarını okuyun.

Kommunitas

  • Projenin durumunu, proje kartının sağ köşesinde görebilirsiniz (Kayıt Dönemi, Hazırlık Dönemi, Booster 1, Booster 2 veya Public Round)
  • Hazırlık Döneminde, kullanıcılara USDC (Poligon) hazırda tutmaya teşvik edilir. Kullanıcı, proje kartının altındaki Cüzdanı Bağla (Connect Wallet) düğmesine tıklayarak tahsisini öğrenebilir.

  • Booster 1’den satılmamış token’lar varsa, bu token’lar Booster 2’ye tahsis edileceğini ve Booster 1’de satın almaya uygun olan Kullanıcının Booster 2’de satın alabileceğini lütfen unutmayın.
  • Herhangi bir satın alma işlemi yapmadan önce Kommunitas Launchpad Hüküm ve Koşullarını okuyup kabul etmeniz gerekir.
  • Swap yapmak / katılmak istediğiniz USDC (Poligon) miktarını girin.
  • Halka Açık Tur (Public Round), Booster 1 ve Booster 2’den satılmayan token’ların burada tahsis edileceği bir FCFS temellidir. Minimum ve maksimum satın alma (Token cinsinden) olacaktır ve bir adresin bu Halka Açık Tur yalnızca BİR KEZ katılabileceğini lütfen unutmayın. Ve sadece KOM’u, Stake Tarihinden önce stake edenler bu Halka Açık Turda satın almaya hak kazanacaktır.
  • Her Booster’dan sonra, turda satılan toplam token gösterilecektir. Her turda, ilerleme çubuğu tarafından satılan toplam token’ı kontrol edebilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Kripto

Yabancı Kripto Fenomenleri Bu Hafta Neler Konuştu? | 10 Aralık 2021

DeFly Ball Nedir? IKO’ya Nasıl Katılınır?