içinde

Komisyonsuz Trade! dYdX İle Mümkün!

Ethereum zinciri üzerine kurulmuş en büyük merkeziyetsiz türev ticaret protokolü olan dYdX, komisyonsuz trading dönemini başlattığını açıkladı. Yapılan duyuru şu şekide,

İşlem Ücretlerinin Büyük Bir Engel Olduğunun Farkındayız

Tüm piyasalarda, tüm kullanıcılara gerçek anlamda ücretsiz trading* imkanı sunan ilk kripto borsası olmaktan heyecan duyuyoruz.

Burada işleri farklı yapıyoruz: Gizli fiyat artışları, masraflı stake gereksinimleri, yanıltıcı spread’ler yok. Kripto paranızın kontrolünü her zaman elinizde tuttuğunuzu bilerek güvenle trade yapabilirsiniz.

Bunu Nasıl Sunabileceğimizi mi Merak Ediyorsunuz?

Ortalama kullanıcılara ücretsiz tarding* (hizmeti) vermeyi ve profesyonel trader’lardan ücret almayı tercih ederiz. (Ayda 100.000$’ın üzerindeki işlemler hala düşük ücretlere tabidir.)

Kullanıcılar için iyi olanı yapmanın, bizim için de iyi sonuçlanacağına inanıyoruz: Daha mutlu kullanıcılar → daha fazla büyüme → herkese trade yapmak için daha iyi bir ortam.

Bu konuda bizim kadar heyecanlı olduğunuzu umuyoruz.

Planlarımız ve dYdX ile ilgili en son güncellemeler hakkında daha fazla bilgi edinmek için Discord ve Twitter’da bize katılın.

KoinSaati linkinden dYdX’e üye olan herkes %5 komisyon indirimi kazanıyor, bu fırsatı kaçırmayın! KoinSaati linkinden üye olmak için tıklayın.

dYdX Hakkında

dYdX, açık, güvenli ve güçlü finansal ürünler oluşturma misyonuyla önde gelen merkeziyetsiz bir borsanın geliştiricisidir. dYdX, Ethereum zinciri üzerinde güvenliği sağlanmış akıllı sözleşmelerde çalışır ve bu da işlem yaparken merkezi bir borsaya olan güven ihtiyacını ortadan kaldırır. dYdX, merkeziyetsiz bir borsanın güvenlik ve şeffaflığını, merkezi bir borsanın hızı ve kullanılabilirliği ile birleştiriyor.

*Trade yapmak ve kalıcı sözleşmelere girmek, önemli finansal ve diğer başka riskleri içerir. dYdX finansal danışmanlık sağlamaz. “Free Trading” ibaresi, dYdX’in önceki otuz gün içinde 100.000$’dan düşük işlem hacmine sahip hesaplara yönelik emir vermeyle ilgili ücretleri kaldırdığı anlamına gelir; Perpetual funding, para yatırma – çekme ve potansiyel likidasyon da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere diğer maliyetler yine de geçerli olabilir. Ek bilgi için lütfen dYdX Kullanım Koşullarını inceleyin.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Cardano (ADA) ve MyNeighborAlice (ALICE) Teknik Analizleri I 03.08.2022

Solana

KoinSaati Akademi: Solana (SOL) Nedir?