içinde ,

Kollect (KOL) KuCoin’de Listeleniyor: Kollect (KOL) Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kriptopara borsası bugün yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Kollect (KOL) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Kollect (KOL) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri KOL/USDT ve KOL/ETH’dir.

Kollect (KOL) Nedir?

Toplam ArzMarketcapÇıkış TarihiKonsensus Protokolü
1,000,000,000 KOL$15,017,0782021-10-12ERC20
Dolaşımdaki Arz24sa HacimÇıkış FiyatıKriptografik Algoritması
36,500,000 KOL$3,737,892$0.05

Kollect, GameFi alanındaki ilk yield-generating ve IP odaklı NFT koleksiyon kitabıdır. Kullanıcılar, kazanç sağlayan koleksiyon kitaplarını tamamlamak ve orijinal oyundan kazanılan kart oyunlarında zincir üzerinde arkadaşlarıyla savaşmak için Kollect NFT’leri satın alabilir.

Kollect (KOL)
Kollect (KOL) KuCoin’de Listeleniyor

$KOL, Kollect ekosisteminin yardımcı programı simgesidir ve sahipleri özel avantajların ve indirimlerin keyfini çıkarabilir. Kollect, NFT koleksiyonları ve oyna-kazan (P2E) oyunları için birinci sınıf merkez olmayı öngörüyor.

Koleksiyon Kitabı sistemi Kollect.book, benzersiz bir yerleşik kazan-kazan özelliğine sahiptir ve kullanıcıların ödüllerini en üst düzeye çıkarmak için kartlarını farklı koleksiyon kitaplarına stratejik olarak koymalarına olanak tanır. Kollect.book, toplama etkinliklerinin esnek bir şekilde oyunlaştırılmasını sağlar. Kollect tarafından Kollect.game aracılığıyla yayınlanan oyunlar, kullanıcıların topladıkları NFT kartlarını gerçek eylemlere dönüştürebilecekleri oyunlardır. Markalı IP’lerin her birinin kendi oyunları ve oyun içi para birimi olabilir.

Official Website: https://kollect.cards

Whitepaper: Kollect-litepaper

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

KoinSaati İçerik Editörü

metaverse

NFT’ler Metaverse Açısından Ne Anlam İfade Ediyor?

Haftanın Lansmanları

Yakında Piyasaya Sürülecek 7 DeFi ve NFT Projesi