in

Koinsaati’nin Düzenlendiği Giveaway Fırsatını Kaçırmayın!

Koinsaati ekibi olarak güncel haberler ve aktif topluluğumuzla sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz! Websitemizin yayına açılışını kutlamak amacıyla HYVE.works ekibi ile birlikte Giveaway etkinliği düzenliyoruz. Üç basit görevi yerine getiren 5 kişiye toplam 50$ değerinde $HYVE hediye ediyoruz. Etkinliğe katılmak için linkteki tweet’i beğenip, re-tweet eden ve hesabımızı takip etmeniz ve Telegram grubumuza katılmanız gerekiyor. Herkese bol şanslar!

https://twitter.com/koinsaati/status/1332779763434393602

HYVE Nedir Ve Nerede Satılır?

Hyve, milyar dolarlık freelance iş endüstrisi üzerine inşa edilmiş, bir DeFi platformudur. Freelance iş alan ve iş talep edenler arasında organizasyonu, ödeme sistematiğini oluşturan bir otonom platformdur. Bountyhive gibi oldukça popüler bir bounty platformunun geliştiricileri tarafından oluşturulmuş ve bu start-up oldukça gelecek vadeden bir proje kapsamındadır. Şu anda Gate.io, Bithumb Pro ve Uniswap borsaları üzerinden takası yapılabilmektedir.

Etkinliğe Katılım Şartları Nelerdir?

  • Etkinlik, Telegram grubumuz 500 üyeye ulaştığında başlayacaktır.
  • Etkinliğe katılmak için linkteki tweet’i(etkinliğimiz bitmiştir) beğenip, re-tweet yapıp, hesabımızı takip etmeniz ve Telegram grubumuza katılmanız gerekiyor. Bol şanslar! 
  • Telegram ve Twitter kullanıcı adınızı girip, Twitter re-tweet linkini paylaşmanız gerekmektedir.
  • Ethereum ERC20 adresinizi girmeniz gerekmektedir.
  • Eğer ETH adresiniz yoksa nasıl alınacağını öğrenmek için tıklayınız.
  • Etkinliğe katılım formunu doldurmak için tıklayınız.

Ethereum Cüzdanı Olan MetaMask Nedir Ve Nasıl Kullanılır?

Patron Çıldırdı! 10 Dolarlık ETH ile 1000 Dolarlık BEP20 Jointer Nasıl Alınır?