in

KoinSaati ve TARS Protocol Güçlerini Birleştiriyor!

KoinSaati ve Tars protocol, medya ortaklığı kurdu. Bu ortaklık iki tarafın da güçlerini tazelemesini ve birlikte ilerlemesini sağlayacak!

TARS Protocol Nedir?

TARS Protocol, yatırım ilişkileri için güvenilir on-chain (zincir üstü) çözümler sağlayan otomatik bir Web3 protokolüdür.

TARS, Merkeziyetsiz Toplum’da (Decentralized Society – DeSoc) Kredi Veri Ağı (Credit Data Network) oluşturmak için otomatik bir yetki paylaşımı protokolüdür. Non-custodial, güvenli ve denetlenmiş akıllı sözleşmeler üzerine inşa edilen TARS, kripto kullanıcılarının Web3 üzerindeki etkisini ve güvenini yeniden inşa etmeleri için basit, güvenli ve iş birliğine dayalı bir altyapı sağlar.

TARS Vizyonu

TARS Protocol, kripto dünyasına yatırım yaparken ve trade işlemi gerçekleştirirken kullanıcıların mevcut güven sorunlarını çözmeyi amaçlar. TARS, Web3 üzerinde basit, güvenli ve iş birliğine dayalı bir altyapıya sahiptir; güçler ayrılığı iş modelinden yola çıkar. Bu sayede tüm katılımcı izinlerinin ayrıştırılmasını ve işin güvenilir bir sistem içerisinde tamamlanmasını sağlar.

Kredi Veri Ağı, Merkeziyetsiz Toplum’a (DeSoc) güç sağlamak için TARS’ın toplu olarak benimsenmesi yoluyla oluşturulur. TARS, Web3’ün etkileyici dünyasıyla birincil kripto piyasasında güven ortamı yaratır.

Ortaklığın Amacı

KoinSaati ve TARS Protocol’ün ortaklık amacı iş birliği geliştirmek ve uzun vadede başarılı bir iş ağı kurmaktır.

TARS Protocol Sosyal Medya Hesapları

WebSite / Docs / Twitter / Blog / Discord / Telegram / GitHub / Newsletter

KoinSaati Hakkında

KoinSaati, Türkiye’deki en profesyonel ve aktif blockchain & kripto medya ve pazarlama ajansıdır. Blockchain ve kripto para birimleri ile ilgili en popüler Türk topluluklarından biri olan KoinSaati; bilgi paylaşımı, tanıtım ve benzersiz içerikleri ile çeşitli mecralarda aktif olarak yer almaktadır. Blockchain ve kripto para sektörünü Türk toplumuna benimsetmeyi ve sektörün öncüsü olmayı amaçlamaktadır.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Gala Games’in Token’ı Neden Düşüyor?

Temel Analiz

3-4 Kasımda Gerçekleşen Kripto Etkinliklerinin Özeti