içinde

KoinSaati ve Order Block Güçlerini Birleştiriyor!

KoinSaati ve Order Block, medya ortaklığı kurdu. Bu ortaklık iki tarafın da güçlerini tazelemesini ve birlikte ilerlemesini sağlayacak!

Order Block, 1 senedir faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük ve en aktif price action konseptli trade topluluğudur. Bununla birlikte kripto para ve finans dünyasına dair teknik ve temel analiz, haber, yeni çıkan projeler, gemler ve NFT’ler hakkında bilgiler sunar.

Telegram ve Twitter hesapları üzerinden aktif bir şekilde bilgi içerikli paylaşımlar yapan Order Block, Türkiye’nin genç ve başarılı trade ekibi tarafından oluşturulmuştur. Price action’un Türkiye’deki öncüsü olan Order Block, Telegram’daki Order Block Eğitim kanalı ile de takipçilerini bilgilendirmeyi ve ekosistemini büyütmeyi amaçlıyor.

Order Block Ekosistem Linkleri

Twitter

Telegram Ana Kanal

Telegram Sohbet Grubu

Telegram Order Block Eğitim Kanalı

Telegram Order Block Eğitim Sohbet Grubu

Telegram Order Block NFT Kanalı

Telegram Order Block Gem Sohbet Grubu

KoinSaati Hakkında

KoinSaati, Türkiye’deki en profesyonel ve aktif blockchain & kripto medya ve pazarlama ajansıdır. Blockchain ve kripto para birimleri ile ilgili en popüler Türk topluluklarından biri olan KoinSaati; bilgi paylaşımı, tanıtım ve benzersiz içerikleri ile çeşitli mecralarda aktif olarak yer almaktadır. Blockchain ve kripto para sektörünü Türk toplumuna benimsetmeyi ve sektörün öncüsü olmayı amaçlamaktadır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Handshake

Handshake Nedir?

İletişim Kurarak Kazanma Fırsatı: Talk-to-Earn Nedir?