in

KoinSaati ve CoinOxs Güçlerini Birleştiriyor!

KoinSaati ve CoinOxs, medya ortaklığı kurdu. Bu ortaklık iki tarafın da güçlerini tazelemesini ve birlikte ilerlemesini sağlayacak!

CoinOxs Nedir?

CoinOxs, kullanıcıyı geleneksel teknoloji platformlarından blockchain odaklı sistemlere geçişini kolaylaştıran bir ağ olarak hareket ediyor. Amacı, bu yeni merkeziyetsiz dijital dünyayı günlük iş ve hayata kolayca entegre etmeyi sağlamaktır.

2019 yılında Türkiye pazarına giriş yapan CoinOxs, kullanıcılara güvenli Blockchain hizmet ve ürünlerini yüz yüze iletişim ile sunuyor. CoinOxs’un Nişantaşı’nda bulunan ve Blockchain ürünleriyle özelleştirilmiş teknoloji mağazası, dünya kripto para sektörüne yepyeni bir soluk getiriyor.

Kripto para piyasasındaki en güvenli soğuk cüzdan üreticilerinden Ledger’ın Resmi Türkiye distribütörü olan CoinOxs, kullanıcı deneyimini en üst planda tutmayı hedefleyerek sadece Türkiye değil; dünya çapında benzersiz bir hizmet sunuyor.

Misyonu

Blok zinciri teknolojilerini geliştirerek finansal teknolojinin yaygınlaşmasına katkıda bulunmak ve dünyadaki ekonomik özgürlüğü artırmak.

Vizyonu

Daha yenilikçi merkeziyetsiz sosyal ve finansal sistemler oluşturarak dünya çapında verimlilik ve fırsatlar aramak.

Hedefleri

 • Blok zinciri teknolojilerini erişilebilir ürünler olarak optimize etmek.
 • Güvenilir ve istikrarlı çalışan ürünler geliştirmek.
 • Blok zinciri ekosistemine yapıcı katkılarda bulunmak.

Hizmetleri ve Ürünleri

OXS BUILD: Kullanıcılara blockchain tabanlı proje geliştirmeyi ve gerekliliklerini sağlıyor. Ekip, mevcut düzenlemeleri ve farklı disiplinleri kullanarak blockchain tabanlı sistemlerin işletilebilmesi için uygun ve kullanışlı bir yöntem belirler. Siz ve işletmeniz için tüm gereksinimleri adım adım hazırlar ve projenizi merkeziyetsiz dünyaya entegre etmek için en uygun koşulları sağlar.

OXS CONNECT: Blok zinciri dünyasını ve kullanıcılarını bir araya getiren bir platformdur. Kullanıcılar bağlanabilir, öğrenebilir ve paylaşabilirler.

OXS FIX: Kullanıcılara hem fiziksel hem sanal olarak profesyonel bir ekip ile yardımcı olmayı amaçlıyor. Sorunlu işlemler için

 • Teknik Destek
 • Yanlış ağ ile yapılan ve asılı kalmış (pending) transferlerin geri getirilmesi
 • Yüksek hacimli işlem yapanlar için özel ve sürekli hizmet
 • Danışmanlık desteği
 • Hack soruşturması gibi özellikler sağlıyor.

OXS Safe: Çoklu imza varlık yönetimi platformudur. Safe, blok zinciri ağlarının eklentilerini ve kişisel soğuk cüzdanları kullanarak birden fazla kişinin ortak işlem yapma kolaylığını sağlayan çok imzalı bir üründür. OXS Safe, Tron ağındadır.

OXS Wallet: Hızlı ve güvenli kripto soğuk cüzdandır. VaultX, kullanıcıların kripto para birikimlerini görebildiği, depolayabildiği ve işlemler yapabildiği ilk yerli mobil cüzdan uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olan VaultX, kullanıcı hesabını oluştururken 12 veya 24 adet sıralı bir kelime dizisi oluşturur, hesabı sıfırlama ve yedekleme işlemleri için bu güvenli kelimeleri kullanır.

OXS Explorer: Global olarak BTC & ETH ile ilgili tüm dataları görme imkânı sunan bir platformdur. CoinOxs Explorer, ilgili blok zincirinde gerçekleştirilen tüm işlemlerin ve çok daha fazlasının takip edilmesini sağlayan bir web sitesidir.

 • Explorer, uzman yazılım geliştiriciler tarafından geliştirilen bir Blockchain API web sitesidir.
 • Explorer’da kendi yazılımınıza uygun, gelişmiş özellikli bir API hizmeti satın alabilirsiniz.
 • Blockchain alanındaki yatırımlarınızın borsa değerini ve durumunu kolayca analiz edebilirsiniz.

KoinSaati Hakkında

KoinSaati, Türkiye’deki en profesyonel ve aktif blockchain & kripto medya ve pazarlama ajansıdır. Blockchain ve kripto para birimleri ile ilgili en popüler Türk topluluklarından biri olan KoinSaati; bilgi paylaşımı, tanıtım ve benzersiz içerikleri ile çeşitli mecralarda aktif olarak yer almaktadır. Blockchain ve kripto para sektörünü Türk toplumuna benimsetmeyi ve sektörün öncüsü olmayı amaçlamaktadır.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Luna Foundation Avalanche (AVAX) Satışlarına Başladı mı? I Güncel Fiyat Analizi

Bitcoin, Dolar, ABD

ABD TÜFE Enflasyon Rakamları Açıklanıyor! Bitcoin İçin Kırılım mı?