in

KNFTb (NFTB) Kucoin’de Listeleniyor: $NFTB Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kriptopara borsası bugün yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin NFTb (NFTB) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen harika bir projeyi daha listelemekten gurur duyar. NFTb (NFTB) artık KuCoin’de listeli olacak. Desteklenen ticaret çifti NFTB/USDT’dir. Bugün itibariyle ticaret işlemleri, yarından itibaren ise “deposit ve withdrawal” işlemleri yapılabilecek.

KNFTb (NFTB) Nedir?

NFTb, topluluklar için eksiksiz çok zincirli DeFi ve NFT platformudur. Misyonları, içerik oluşturucuların DeFi dApps’i kullanmalarını ve sevmelerini sağlamaktır.

KNFTb (NFTB)

NFTb, kullanıcıların dünyanın her yerinden ve çoklu zincirlerden alıcılara erişebilecekleri birinci sınıf bir NFT pazarı, kullanıcılara pasif getiri fırsatlarına erişim sağlayan bir DeFi platformudur. NFTb, Binance Accelerator Fund, Rarestone Capital ve Spark Digital Capital tarafından desteklenmektedir.

Official Website: http://nftb.io

Whitepaper: Whitepaper’ı görmek için tıklayın.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Akıllı Ev

Geleceğe Bakış: 100 Yıl İçinde Evlerimiz Ne Durumda Olacak

kriptopara

Kriptopara Varlıklarının 8 Faydası