içinde

KlayCity (ORB), Qredo (QRDO) ve C2X (CTX) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor

KlayCity (ORB) yatırma işlemleri 21 Mart’ta, Qredo (QRDO) ve C2X (CTX) yatırma işlemleri ise 20 Mart’ta Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açıldı. Yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar 21 Mart TSİ 07:00’den itibaren KlayCity(ORB), 20 Mart TSİ 16:00’dan itibaren Qredo (QRDO) ve 20 Mart TSİ 18:00’den itibaren C2X (CTX) yatırma işlemlerini Huobi Global üzerinden yapabilecek. 20 Mart’ta QRDO ve CTX, 21 Mart’ta ORB listelenecektir.

20 Mart’ta CTX ve QRDO (CTX/USDT ve QRDO/USDT) spot işlemleri, yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. 21 Mart’ta ise ORB (ORB/USDT) spot işlemleri, yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak CTX’lerinizi Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 22 Mart TSİ 17:00’ye kadar, QRDO’larınız için 22 Mart TSİ 16:00’a kadar ve ORB’leriniz için 22 Mart TSİ 14:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter Hesabının ORB, QRDO ve CTX Listeleme Haberi:

KlayCity (ORB) Nedir?

KlayCity, Klaytn Blockchain üzerine kurulu merkeziyetsiz  bir P2E (Play to Earn) oyunudur. Kullanıcılar (Bölge Sahipleri) ORB tokenlerini toplamak ve yeni bölgeleri keşfetmek için kullanılabilecek LAY007 tokenleri üretir.

KlayCity (ORB)

ORB tokenleri, yeni bölgeleri keşfetmek veya mevcut bölgeleri yükseltmek ve LAY007 nesil oranını artırmak için kullanılabilir. Tüm oyun merkezi değildir ve görünüşte bir P2E ortamı yaratmak için stake, para basma ve yakma işlemlerini kullanırlar. LAY007, ORB oluşturmak için füzyon işlevini kullanır.
Official website: https://klaycity.com/

Whitepaper: https://sns-sns.gitbook.io/klaycity/

Qredo (QRDO) Nedir?

Qredo kurumsal traderların dijital varlıkları gerçek zamanlı olarak güvenli bir şekilde taşımasını sağlayan açık bir protokoldür. Dijital varlıkların güvenli ve hızlı hareketi için oluşturulmuştur.

Qredo’nun ağı, tüm geleneksel finans firmalarının DeFi alanına girerken karşılaştığı zorlukları ele almak için tasarlanmıştır. DAO ve topluluğunun desteğiyle kapasitesini sürekli olarak güncelleyen açık bir protokol sağlar.

Qredo (QRDO)

Qredo, sınıfının en iyisi dijital varlık saklama arayan dijital varlık traderları için, dijital varlık saklama hizmetinin benimsenmesini teşvik etmek için programlanabilir bir yönetişim katmanına sahip Layer 2/Layer 3 merkeziyetsiz bir mimari sunar. QRDO, Qredo ağının yönetişim token’idir.

Official website: https://www.qredo.com/

Whitepaper: https://www.qredo.com/qredo-white-paper

C2X (CTX) Nedir?

Blockchain oyun ekosistemini kapsayabilecek açık bir blockchain oyun platformu olarak inşa edilmiştir ve bir oyun C2X ekosisteminde gün batımına uğramasına rağmen, oyundaki varlıklar ve öğeler değerlerini kaybetmez ve diğer oyunlara aktarılabilir veya başka oyunlara aktarılarak başka değer yaratabilirler. Ayrıca, C2X ekosistemi, tüm katılımcıların sahip olmasını sağlayarak platformdaki oyunların tüm hizmet kararlarını ve operasyonlarını duyurmak için tasarlanmıştır.

C2X (CTX)

C2X, yaratıcıların ve kullanıcıların egemenliğini açıkça belirterek adil ve şeffaf bir ekosistem oluşturmak için evrensel bir blokzinciri oyun platformu olarak geliştirilecektir. C2X ağının yönetişim token’i CTX’tir. Kullanıcılar, C2X platformunun yönetişim token’i olan CTX tokenlerini elinde bulundurarak, dağıtılmış ağ oylama sistemi aracılığıyla ekosistem operasyonel konularda haklarını kullanabilecekler.

Official website: https://c2x.world/

Whitepaper: https://www.c2x.world/C2X_Whitepaper_v1.0.0_2.pdf

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

SpookySwap Nedir ve Nasıl Kullanılır?

ArthSwap Topluluk Yöneticisi Necdet Gülnar ile AMA Etkinliği