in

Keep Network ve Dimitra Kucoin’de Listeleniyor: $KEEP ve $DMTR Nedir?

KuCoin
KuCoin

Keep Network ve Dimitra 22 Eylül 2021 (Bugün) tarihinde Kucoin’de listeleniyor. Keep Network ve Dimitra TSİ 12.00’de listeleniyor. Kullanıcılar KEEP/USDT, KEEP/BTC ve DMTR/USDT paritelerinden işlem yapabilecekler. 

Keep Network Nedir?

Keep, özel verileri genel blok zincirinde depolamak ve şifrelemek için teşvik edilmiş bir ağdır. Ağ, muhafaza olarak bilinen özel veriler için zincir dışı kaplardan oluşurken, KEEP çalışma tokeni tamamen izinsiz olmasını sağlar. Keep, blokzincirinin benimsenmesini engelleyen ana sorunu çözer: halka açık blokzincirleri hakkındaki veriler herkese açıktır. Keep ile geliştiriciler nihayet tamamen merkeziyetsiz uygulamalar oluşturabilir.

Keep Network Nedir? › Bitcoinhaber.net

Dimitra Nedir?

Dimitra (DMTR), küresel olarak küçük ölçekli çiftçiler için Tarım Teknolojisi alanını demokratikleştiren bir blokzinciri platformudur. Dimitra, çiftçilerin küresel olarak verimlerini artırmalarına yardımcı olan bir mobil platform aracılığıyla maliyetleri ve riskleri azaltmak için blokzinciri, makine öğrenimi, Nesnelerin İnterneti sensörleri ve Uydu Teknolojisine erişim sağlar.

Dimitra Technology (@dimitratech) | Twitter

Mevcut tarım uygulamaları sürdürülebilir değildir; uygulamalarda bir evrim yaratmak, çiftçiler için günümüzün en büyük sorunlarından bazılarının çözülmesine katkıda bulunacaktır. Yoksulluk, açlık, küresel ısınma, karbon emisyonları, tatlı su ve toprağın korunması gibi konuların tümü Dimitra’nın benimsenmesinden etkileniyor. Dimitra’nın platformu, kripto yatırım döngüsünü küresel olarak uluslar içindeki tarımsal kalkınma uygulamalarıyla birleştirerek fayda sağlar.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Illivium

Illuvium (ILV) Binance’te Listeleniyor: Illuvium Nedir?

Evergrande

Evergrande: Krizin Ayak Sesleri