in

Kayserispor Fan Token Ön Satışı Devam Ediyor: $KYSR Token Nasıl Satın Alınır?

Türkiye Süper Lig’i ekiplerinden Kayserispor, Bitexen aracılığıyla 8 Ekim’de bir fan token (KYSR) çıkardı. Ancak 18 Ekim 2021 tarihine kadar ön satış devam edecek.

Kayserispor Token (KYSR) 3 farklı seçenekte ön satışa sunuldu. İlk seçenekte kullanıcılar 0.38 TL ile minimum 15 maksimum 250,000 adet olmak üzere ve 1 yıl boyunca kilitli kalması kaydıyla alabilecekler. İkinci seçenekte kullanıcılar 0.76 TL ile minimum 15 maksimum 125,000 adet olmak üzere ve 6 ay kilitli kalması kaydıyla satın alabilecekler. Son olarak 3. seçenekte ise 1.38 TL ile minimum 15 maksimum 15,000 adet olmak üzere ve bir kilitleme şartı olmadan alım yapılabilecek. Ön satış toplam arzı 41,400,000 KYSR’dir.

Kayserispor attığı her golde 3800 token, dahil olduğu lig içerisinde, ligi ilk dörtte tamamlaması halinde 20,000 token, dahil olduğu ligin şampiyonu olması halinde 1,000,000 ve özel kupa turnuvalarda şampiyon olması halinde 50,000 token piyasalardan satın alınıp yakılacaktır.

KYSR Token Nedir?

Kayserispor Token (KYSR), bir hizmet (utility) token’ıdır. Token sahiplerine çeşitli avantajlar, kulüp kararlarında etkin olma fırsatları vermektedir.

KYSR Token Nasıl Satın Alınır?

Devam eden ön satış sadece Bitexen web sitesinden yapılabilmektedir. Bu bakımdan önce bir Bitexen hesabı açmanız gerekmektedir. Cüzdanınıza para transfer ettikten sonra rahatça alım yapabilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Ethereum Kurucu Ortağı Joseph Lubin Kimdir?

Bitcoin

Bitcoin (BTC) Fiyatı Kritik Virajda | 12 Ekim 2021