in ,

Kaspa (KAS) Binance’te Listelenir mi?

Kaspa, kripto evrenindeki en hızlı ve en ölçeklenebilir Layer-1 katmanı olmayı hedefleyen bir blok zincir projesidir. 

Kaspa, Bitcoin konsensüsünün ölçeklenebilir bir çalışması olan GhostDAG/PHANTOM protokolüne dayanır. Bitcoin kadar güvenli olduğunu ileri süren Kaspa, 2016 yılında Aviv Zohar ve Yonatan Sampolinsky tarafından piyasaya sürüldü. 

Kaspa, geçtiğimiz hafta en büyük kripto madencilik havuzlarından biri olan F2Pool’da listeleneceği haberinin ardından yükselişe geçti. Bir hafta içerisinde %102’den fazla artış yaşayan KAS, bu yazının yazıldığı sırada yaşadığı %11,43’lük gerilemeyle 0,011 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. 

Geçtiğimiz hafta yaşadığı yükselişle ilgileri üstüne çeken KAS, birçok yatırımcının aklına acaba Binance’te listelenecek mi sorusunu getirdi. Kaspa’nın Binance üzerinde listeleneceğine dair herhangi bir açıklama bulunmuyor. Ancak KAS yatırımcıları uzun bir süredir projenin Binance üzerinde listelenmesini talep ediyor. 

Kaspa projesinin kendini emsalleriyle rekabet edebilecek seviyeye getirmesi için biraz daha yolu bulunuyor. Proje genelinde yapılacak iyileştirmeler ve yenilikler, KAS token’ın Binance üzerinde listelenmesine yardımcı olabilir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Bitcoin (BTC) Fiyatı Düşüşü mü Hedefliyor?

Aave (GHO) Nedir? Nasıl Alınır?