in ,

Kasım Ayında Beklenen Önemli Gelişmeler

kriptopara

Kripto para dünyasında her güne yeni bir gelişme ve yenilikle uyanıyoruz. Projelerin yol haritaları veya anlık gelişmeleri ile yatırımcılar ve ilgili kişiler, bu gelişmeleri önceden takip edebiliyorlar. Biz de KoinSaati olarak sizlere kasım ayının önemli gelişmelerini bir rehber haline getirdik. 

DSLA Protocol (DSLA)

DSLA Protocol v2.0 Ethereum’un en popüler Layer-2 ölçekleme ağı olan Polygon’da 3 Kasım tarihi ile kullanılabilir hale geldi. DSLA protocol, kişilerin sigorta şirketleri veya diğer hizmet sağlayıcılarla yaptıkları anlaşmalarından mağdur olmasını önlemek ve oluşabilecek sorunları çözmeyi vadeden bir risk yönetim çerçevesi olarak tanımlanmaktadır.

Shardeum (SHM)

Ölçeklenebilirlik üçlemesini çözen dünyanın ilk Layer-1 blok zinciri Shardeum, otomatik ölçeklendirme özelliğinin ilk demosunun 5 Kasım tarihinde gerçekleşeceğini duyurdu. 

Hashflow (HFT) 

MEXC Global, HFT’yi (Hashflow) 7 Kasım tarihinde listeleyeceğini duyurdu. Hashflow, zincirdeki kullanıcıları en iyi kripto piyasası yapıcılarına bağlayan bir protokoldür. 

TOKEN 2049

TOKEN 2049, bu yıl 9-10 Kasım’da İngiltere’de gerçekleşecek. Pek çok yatırımcı, geliştirici ve yöneticinin katılacağı bu etkinlikte; workshop’lar, hackathon’lar ve daha birçok etkinlik gerçekleştirilecek. 

TOKEN2049, her yıl Singapur ve Londra’da düzenlenen ve önde gelen Web3 şirketlerinin kurucu ve yöneticilerinin piyasa hakkındaki görüşlerini paylaştığı kripto etkinliğidir. 

eCash (XEC)

Bitcoin Cash projesinin devamı olan ve kendisini elektronik nakit olarak tanımlayan eCash, ağ yükseltmesi gerçekleştirecek. eCash ağı şu an her yıl 15 Mayıs ve 15 Kasım’da güncelleniyor. 

Ari10 (ARI10)

B2B ve B2C için en kolay kripto-fiat ağ geçitlerini sağlama amacı taşıyan Ari10, Kasım’da airdrop yapacağını açıkladı. Airdrop 30 Kasım tarihine kadar herhangi bir gün içerisinde gerçekleştirilecek. 

5ire Network (5ire)

5ire Network, Thunder testnet lansmanının 30 Kasım tarihinde gerçekleştirileceğini duyurdu. 5ire Network, kar amaçlı bir ekonomiden fayda amaçlı bir ekonomiye geçiş yapma misyonuna sahip beşinci nesil bir blok zincirdir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Kripto Fenomenleri Bu Hafta Hangi Coin’leri Konuştu?

Kripto

Kripto Para Borsa Hacimleri Son Yılların En Düşük Seviyesinde